Forum ZHP do przewietrzenia?

jak korzystać z forum, uwagi
ODPOWIEDZ
skradacz
Użytkownik
imię i nazwisko: Krzysztof Franek
Hufiec: ---
Chorągiew: ------
organizacja: ZHP (były)

Forum ZHP do przewietrzenia?

Post autor: skradacz » 29 sie 2018, 11:51

Czuwaj! Witam po 6 latach nieaktywności i cieszę się, że forum wróciło do żywych. Ach, ten wspomnień czar, kiedy to jeszcze biegało się po obozie w starej musztardzie, a w zmianę 10 punktu PH mało kto realnie wierzył...

No nic, wróciłem i zwróciłem uwagę na to, że ogromna ilość podforów z tamtego okresu pozostała praktycznie ze zmian. Ty,czasem Związek, przeciwnie wręcz - troche się od tego czasu pozmieniał. Kilka z podforów można by permanentnie poblokować i przenieść do archiwum, albo pozmieniać im nazwy/opisy, aby odpowiadały rzeczywistości.
  • Harcerskie ideały/Komentarz do Prawa Harcerskiego, /Kodeks Instruktorski - projekty już chyba daaaawno pozamykane
  • Kadra i kształcenie - wydział z opisu forum to obecnie Wydział pracy z kadrą, bez kształcenia. Brakuje też forum dla Centralnej Szkoły Instruktorskiej
  • Pozyskiwanie środków - wydział pozyskiwania środków z opisu nie istnieje, a strona majatek.zhp.pl umarła w 2012, jest za to Wydział ds. finansowania organizacji
  • Promocja - teraz to Wydział Komunikacji i Promocji
  • Badania i analizy - obecnie mamy Harcerski Instytut Badawczy
  • Usługi ZHP.net.pl - usługi zostały poprzenoszone na Microsoft Office 365 i zakończono ich wsparcie w 2015
  • Nowy Statut ZHP - ten konkretny projekt chyba się już zakończył? Zresztą obecnie ośrodkiem koordynującym prace nad statutem na szczeblu centralnym jest Zespół Statutowy przy Radzie Naczelnej ZHP
  • Program, Zuchy, Harcerze, Harcerze Starsi, Wedrownicy - obecnie wydział programowy nie istnieje, jest za to Wydział Wspracia Metodycznego. Z kolei wydziały poszczególnych grup metodycznych zastąpiono zespołami w obrębie WWM.
  • Harcerskie Specjalności - obecnie jest Wydział Wsparcia Specjalnościowego
  • Styks - to forum chyba nie miało być widoczne poza moderacją i administracją, przynajmniej drzewiej tak bywało :P
Oprócz tego, chyba dobrze byłoby poblokować permanentnie wszystkie fora w Archiwum, włącznie z możliwością dodawania do nich nowych wątków.

Mam nadzieję, że moje sugestie nie zostaną źle odebrane :)

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „O Forum...”