Zlot Kadry

ODPOWIEDZ
repik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 10 cze 2002, 15:49
Lokalizacja: 44 SH "Krzemień"
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: repik » 13 kwie 2011, 16:37

Od pierwszego kwietnia można rejestrować się do udziału w Zlocie Kadry. Obecnie już ponad 100 instruktorów zgłosiło się do udziału w zlocie. Wszystkie szczegóły dotyczące Zlotu znajdziecie na stronie http://zlotkadry.zhp.pl/
hm. Ryszard Polaszewski
44 Szczep Harcerski "KRZEMIEń"
komendant Hufca Gniezno

Gajusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 04 cze 2007, 08:50
Lokalizacja: Zespół ds. PR - RPM "Akademicy
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Gajusz » 10 maja 2011, 20:36

Halo, halo zostało tylko 5 dni do rejestracji.
Jeśli chcesz skorzystać z największej imprezy szkoleniowej w ZHP, nie czekaj do końca zapisz się już dziś.
Wejdź www.zlotkadry.zhp.pl

repik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 10 cze 2002, 15:49
Lokalizacja: 44 SH "Krzemień"
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: repik » 13 maja 2011, 07:35

Tylko ten jest mistrzem, kto nie ustaje w doskonaleniu samego siebie, w stawianiu sobie pytań i odnajdywaniu mądrych odpowiedzi. Cofa się ten, kto nie podejmuje wyzwań.

Masz okazję uczestniczyć w największym szkoleniowym wydarzeniu dla kadry instruktorskiej – sierpniowym Zlocie Kadry ZHP, a w nim w:

- Zlocie Drużynowych (przeznaczonym dla drużynowych wszystkich poziomów metodycznych oraz przybocznych z minimum otwarta próba przewodnikowską)
Jak z koła od roweru, kawałka drewna i żarówki zrobić elektrownię wodną? Jak zbudować zgrany zespół i zmotywować go do pracy? Jak posiadając wyłącznie pudełko zapałek poprowadzić świetną zbiórkę drużyny czy jak wykorzystać do pracy z nią najnowszą technologię? Chcesz od Tomasz Karolaka nauczyć się jak artystycznie rozwinąć swoich harcerzy? Szukasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, wziąć udział w dyskusjach w instruktorskim gronie o wartościach, przyszłości i… codzienności. Wyskocz ponad przeciętną, otwórz się na nowe możliwości i wykorzystaj to, co oferuje Tobie ZHP. Przyjedź na Zlot Drużynowych i daj się zaskoczyć, zgarnij najlepsze pomysły dla siebie i swojej drużyny!

- Letniej Akcji Szkoleniowej (przeznaczonej dla instruktorów działających na poziomie hufca, chorągwi i GK)
Jak za pomocą gier symulacyjnych nauczyć sie podejmowania decyzji i radzenia sobie z wyzwaniami? Jak motywować kadrę wykorzystując Indywidualne Ścieżki Rozwoju? Jak twórczo myśląc pozyskiwać środki na działalność? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi na wybranych przez Ciebie zajęciach spośród 30 wyjątkowych warsztatów, które czekają aż ułożysz z nich swój własny program kształceniowy. Udział w konferencji instruktorskiej dotyczącej strategii rozwoju ZHP sprawi, że będziesz współtwórcą drogi rozwoju ZHP. Dla instruktorów chcących przygotować się do pełnienia funkcji przygotowaliśmy 7 różnych kursów.

- Zlocie Harcmistrzów (przeznaczonym dla harcmistrzów i absolwentów kursów harcmistrzowskich)
Największej od wielu lat imprezie dla harcmistrzów dającej możliwość przeżycia harcmistrzowskiej przygody, intelektualnego wyczynu i wymiany doświadczeń. W programie między innymi: Harcmistrzowska Gra Przygodowa „Polska 2030”, Konferencja Harcmistrzowska z udziałem Ministra Michała Boniego, harcmistrzowskie dyskusje przy ogniu i warsztaty, spotkania ze ekspertami, przedstawicielami władz państwowych i harcerskich.

- Zlocie Akademików (przeznaczonym dla studiujących instruktorów i wędrowników, również tegorocznych maturzystów dopiero wybierających się na studia)
Czekaja na Ciebie warsztaty pogrupowane w czterech cyklach. Jeden z nich dotyczy rozwoju naszej kariery i jest skierowany do ludzi wchodzących w dorosłe życie. Kolejny ,,Pojutrze'' związany jest z użyciem nowych technologii w warunkach typowo obozowych. W cyklu ,,Entuzjazm '' znajdą się warsztaty pobudzające naszą kreatywność. Ostatni cykl skierowany jest do absolwentów kręgów akademickich. Pomiędzy cyklami dajemy możliwość udziału w dwóch całodniowych grach tematycznych , Kulminacją naszego programu jest konferencja ,, Harcerze na rynku pracy''.

Las wartości. Przygoda w działaniu. Instruktorki wyczyn. Wszyscy w jednym miejscu.
Zgłoszenia tylko do 15 maja na www.zlotkadry.zhp.pl. Nie przegap!

Czuwaj!

hm. Jolanta Kreczmańska
Szefowa Wydziału Pracy z Kadrą GK ZHP
Komendantka II Zlotu Kadry
hm. Ryszard Polaszewski
44 Szczep Harcerski "KRZEMIEń"
komendant Hufca Gniezno

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „II Zlot Kadry ZHP”