Nabór / Poczet Rodowy Herbu Belina / rycerska chorągiew Vo

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
ODPOWIEDZ
kuba
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2008, 09:51
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kuba » 18 sie 2008, 10:26

Cześć

Zapraszam chętnych do rosnącego oddziału w Warszawie Pocztu rycerskiego Herbu Belina w chorągwi Prywatnej Von Reihl.

Info poniżej (więcej : jakubkadlubowski@gmail.com lub 512 1111 93 , gg 133101)

Robię aktualnie nabór do pocztu rycerskiego, grupa odtwarza walkę i realia XIV / XV wieku, datujemy się na okres około Grunwaldzki (1380-1450). Do pocztu mogą przynależeć zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Wymagania
1. Zainteresowania historią , lub chęć poznawania dziejów XV w Polski i Europy w praktyce i teorii 2. Okres próbny -- przygotowanie podstawowego stroju, określenie swoich zainteresowań i kierunku odtwórstwa.
3. Chęć dołączenia do Chorągwi Prywatnej Von Reihl.


Dla kogo ?
1. minimum 17 lat (niepełnoletni - wówczas pełna zgoda rodziców / opiekunów prawnych )- osoba niepełnoletnia jest przysposabiana do rzemiosła rycerskiego, ale nie ma prawa występować w turniejach bojowych.
2. 7 miejsc wolnych - panowie i 5 miejsc wolnych Panie.

Program.
w zależności od zainteresowań i zaangażowania - walki mieczem długim i jednoręcznym + tarcza, nauka tańca dawnego, odtwórstwo realiów i kultury średniowiecza (przygotowanie strojów, ekwipunku), wyjazdy turniejowe dla najlepszych (obozy / turnieje zamkowe), świetna zabawa i to na co wpadniemy jako ekipa!

Zapraszam serdecznie - kontakt telefoniczny lub mailowy

Oddział prowadzony jest przez "nieczynnych" od paru miesięcy instruktorów, natomiast nie jest jednostką żadnej organizacji harcerskiej, a Chorągwi Rycerskiej. Jest to prywatna inicjatywa i propozycja dla osób zainteresowanych historią.

JEżELI CHCESZ ROBIć COS INNEGO, NIE BOISZ SIE UCZYć NOWYCH RZECZY, INTERESUJESZ SIę HISTORIą I CHCESZ PODZIELIć SIę SWOJą WIEDZą CZEKAM NA TWOJEGO MAILA.


Pozdrawiam
kUBA Kadłubek Kadłubowski
Ps . nie czytam forum często więc proszę o kontakt mailowy.:)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, 19:14 przez kuba, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”