Promocyjnie w Dąbrowie

Forum Wydziału Promocji GK ZHP promocja.zhp.pl
ODPOWIEDZ
Jedrzej
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 02 wrz 2003, 12:33
Lokalizacja: Szczep 205 WDHiGZ
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Jedrzej » 14 maja 2008, 12:00

Chcesz wypromować swój hufiec? Działasz w zespole promocji i informacji w hufcu lub zamierzasz się tym zająć? Weź udział w warsztatach organizowanych od 13 do 15 czerwca br. przez Wydział Kształcenia Chorągwi Stołecznej ZHP.

Warsztaty dla hufcowych zespołów promocji i informacji
Do udziału w tym szkoleniu zapraszamy nieprzeszkolonych do pełnienia funkcji: członków i szefów hufcowych zespołów promocji i informacji, rzeczników prasowych hufców, instruktorów odpowiedzialnych za PR i współpracę z mediami w hufcach, obecnych i potencjalnych członków komend hufca odpowiedzialnych za wizerunek oraz osoby odpowiedzialne w szczepach za promocję i informację.

W programie m.in. zajęcia z planowania promocyjnych działań hufca, warsztaty efektywnej współpracy z mediami, pisanie komunikatów prasowych, warsztaty z autoprezentacji, zajęcia z wykorzystywania znaków wizualnych ZHP, działania radio w Internecie, robienia dobrych zdjęć reporterskich.

Liczba miejsc ograniczona. O naborze decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału wynosi 35 zł dla instruktorów z chorągwi stołecznej i 60 zł dla instruktorów z innych chorągwi. Zajęcia rozpoczynają się w piątkową kolacją, a kończą niedzielnym obiadem.

Termin zgłoszeń mija w poniedziałek 9 czerwca o godz. 12.00. Do tego czasu wersję elektroniczną ankiety należy przesłać na adres e-mail: jedrzej@kunowski.waw.pl . Wydrukowaną ankietę wraz ze zgodę komendanta hufca na udział w szkoleniu należy wysłać pocztą na adres: Chorągiew Stołeczna, ul. Piaskowa 4, 01-067 Warszawa lub przekazać w pierwszym dniu szkolenia.

W razie pytań i wątpliwości dot. promocyjnych form kształceniowych prosimy o kontakt z hm. Jędrzejem Kunowskim, e-mail: jedrzej@kunowski.waw.pl , kom. 600 735 671.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2008, 12:05 przez Jedrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
hm. Jędrzej Kunowski (SQ5JRJ)
Szczep 205 WDHiGZ
im. gen. Mariusza Zaruskiego
Hufiec Warszawa Praga Północ

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja”