ZHPwIIRP - Internetowy Kurs Historii Harcerstwa - PREMIERA

Wydział Pracy z Kadrą i Kształcenia ksztalcenie.zhp.pl
Zablokowany
kalimu
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 02 lut 2003, 22:22
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kalimu » 14 mar 2008, 21:00

Chciałbym zaproponować pewną nową formę dokształcania instruktorskiego - kurs mailingowy. Przykładem niech będzie mały projekt, który udało się ostatnio zrealizować.

Osoby zainteresowane taką formą i nieco innym spojrzeniem na historię harcerstwa zapraszam do uczestnictwa w Internetowym Kursie Historii Harcerstwa - ZHPwIIRP. Opis projektu i możliwość zapisania się dostępne są na stronie:

www.kursy.kamil.rzeszow.pl


Pozdrawiam,
Kamil Wais

PS. Kurs testowało 20 osób z czego cześć przesłała mi dość obszerny feedback mailowy. Część osób była zaproszona specjalnie, większość zapisała się na kurs w sposób przypadkowy. Feedback mailowy był zdecydowanie pozytywny i zachęcający do dalszych prac. Z 9 osób które wypełniło wstępną ankietę ewaluacyjną, 8 oceniło atrakcyjność maili kursowych "zdecydowanie wysoko" lub "raczej wysoko".
Średnia ocena maili kursowych pierwszego cyklu tematycznego oscylowała od 7,3 do 8,3 (w skali 1-10). Sam pomysł na taką formę kształcenia został oceniony przez wszystkich respondentów jako dobry ("zdecydowanie dobry" lub "raczej dobry"). Stwierdzano również bez głosów negatywnych, że kurs powinien być nadal rozbudowywany. Dalsze rekomendacje uczestników na stronie kursu.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2008, 21:01 przez kalimu, łącznie zmieniany 1 raz.
phm. Kamil Wais

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Kadra i kształcenie”