Środki na projekty realizowane przez drużyny i SZCZEPY

Forum projektu wspierania tworzenia i funkcjonowania szczepów.
Zablokowany
kasiakwapinska
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 04 kwie 2005, 10:54
Lokalizacja: GK ZHP
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasiakwapinska » 12 wrz 2006, 12:26

W Komunikacie GK ZHP nr 38/2006 (http://www.dokumenty.zhp.pl/index.php?a ... d=393,91,1 ) znajdziecie informacje dotyczące konkursu ogłoszonego przez Europejską Fundację Skautową, który jest adresowany do drużyn i SZCZEPÓW.


Poniżej - podstawowe informacje:

Europejska Fundacja Skautowa po raz kolejny ogłasza konkurs grantowy na wsparcie projektów realizowanych przez drużyny i szczepy harcerskie. Wysokość grantu wynosi od 1000 do 3000 euro.

Zachęcamy wszystkie jednostki organizacyjne do zapoznania się z załączonymi wskazówkami dla drużyn, szczepów, kręgów i hufców składających wnioski do Europejskiej Fundacji Skautowej (w języku angielskim i polskim), z regulaminem ubiegania się o małe granty z Europejskiej Fundacji Skautowej oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego (w języku angielskim).

Wniosek jest bardzo prosty, dlatego też zachęcamy do zgłaszania waszych działań. Przy wypełnianiu pamiętajcie, by podejmowane działania opisywać w sposób zrozumiały, postawcie się w sytuacji osoby czytającej, która nie zawsze jest skautem. Sponsorzy chętniej finansują działania wyjątkowe, niż zakup sprzętu czy wyżywienie uczestników rajdu. Projekt nie musi dotyczyć działalności międzynarodowej.
Wniosek nie może być dłuższy niż jedna strona.

Wnioski, wypełnione w języku angielskim, należy dostarczyć w wersji elektronicznej do Biura Zagranicznego GK ZHP do dnia 30 września 2006 (adres e-mail: wza@zhp.pl). Wniosek musi otrzymać pozytywną opinię komendanta hufca.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Zagranicznym GK ZHP, tel. (022) 339 0734, adres e-mail: wza@zhp.pl
hm. Marta Maciejewska, instruktorka Biura Zagranicznego
hm. Katarzyna Kwapińska

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Szczepy”