Obóz I Kolonia Zuchowa 25 Sh "omega", Rekowo 3-16.08.2011 R

Forum dyskusyjne dotyczące HALiZ
ODPOWIEDZ
beniuch
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 28 lip 2010, 18:55
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: beniuch » 09 lip 2011, 18:06

Czuwaj! : )
Mamy jeszcze trochę wolnych miejsc na wspaniały obóz 25 Szczepu Harcerskiego "OMEGA" z Torunia, który odbędzie się na naszych pięknych, polskich Kaszubach w miejscowości REKOWO. W tym samym czasie jest organizowana również kolonia zuchowa.
Tematyką obozu harcerskiego jest "Bajkowy Świat" na podstawie podróży uczniów Akademii Pana Kleksa po bajkach, zuchy natomiast będą bawiły się w czarodziejów sławnej szkoły magii HOGWART.
Baza znajduje się nad pięknym jeziorem. Ponad to są murowane prysznice i toalety oraz świetlica która będzie pomocna podczas niepogody, oczywiście wszyscy (również zuchy) śpimy pod namiotami. Koszt obozu to 650 zł (3-16.08.), a kolonii 450 zł (3-12.08.) od osoby. Oczywiście opiekunowie jadą za darmo. Jest możliwość zabrania ludzi z pod Torunia, jeżeli ktoś z dalszych okolic jest chętny dojazd do Torunia we własnym zakresie lub do uzgodnienia z komendantem obozu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o jak najszybszy kontakt na maila asia_janeczko@wp.pl - o chęci wyjazdu na obóz jak i kolonie.

Pozdrawiam i serdecznie zachęcam wszystkie zuchy, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników! Dla każdego przygotowaliśmy coś odpowiedniego, zarówno wiele zabaw dla zuchów, wspaniałe harce dla harcerzy, i płomienne watry dla wędrowników!
sam. Joanna Janeczko

"Pozostawcie ten świat odrobinę lepszym niż go zastaliście"

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Akcja Letnia i Zimowa”