Zaproszenie na XVIII Ogólnopolski Zlot Druha Szarego - Droz

forum Poczt Harcerskich
ODPOWIEDZ
PH 101 Lomża
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 20 wrz 2007, 20:07
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: PH 101 Lomża » 18 gru 2010, 17:46

Druhny i Druhowie!!!

Od 4 do 6 marca w Łomży/Drozdowie odbędzie się XVIII Ogólnopolski Zlot Druha Szarego - Twórcy pierwowzoru Krzyża Harcerskiego

Imprezie towarzyszyć będzie posiedzenie Naczelnictwa PH Wydz. Spec. GK ZHP oraz Warsztaty Naczelników Poczt Harcerskich ZHP według odrębnego scenariusza.

Organizatorem Zlotu jest Naczelnictwo Poczt Harcerskich Wydział Specjalności Głównej Kwatery ZHP przy pomocy zaprzyjaźnionych instruktorów.

Patronat nad organizacją tegorocznego Zlotu przyjęło tradycyjnie Diecezjalne Duszpasterstwo Harcerek i Harcerzy w Łomży i bardzo wiele firm i instytucji łomżyńskich.

Zlot ten tradycyjnie organizowany jest:
- dla uczczenia 131. Urodzin ks. prałata dr hm. Kazimierza Lutosławskiego HR, vel dh. Szarego, vel x. Jana Zawady;
- w celu poznawania przepięknych zakątków na północno-wschodniej rubieży Mazowsza - Ziemi Łomżyńskiej;
- integracji wszystkich polskich środowisk harcerskich;
- kontynuowania pięknych i bogatych 98-letnich tradycji Harcerstwa Łomżyńskiego;
- propagowanie turystyki kwalifikowanej.

Zakwaterowanie w warunkach wysoce turystycznych (materac, a dla seniorów ZHP koc i kanadyjka) odbędzie się w gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Adama Mickiewicza 6 w Łomży.
Uczestników corocznie czeka spotkanie w gronie niezawodnych przyjaciół, szereg atrakcji, niezapomnianych przygód i współzawodnictwo drużyn/ patroli minimum 5-osobowych, z którymi przybywa pełnoletni instruktor.

Swoje oczekiwania, propozycje i zgłoszenie udziału proszę zaznaczyć nadając e-mail
efkaha@wp.eu lub: pocztyharcerskie@zhp.pl lub: zlot.szarego@wp.pl ) w terminie najpóźniej do końca stycznia 2011 roku, lub w zgłoszeniu tradycyjnym na adres pocztowy - HF. Karwowski PO box 78 18-400 Łomża 1

Ilość miejsc ograniczona!

Dojazd do Łomży i powrót jest bardzo dogodny ze wszystkich stron Polski; z Warszawy - co około 1godzinę odjeżdża autobus w naszym kierunku...

Więcej materiałów i szczegółowych informacji po nadesłaniu zgłoszenia.

Drużyny, które zgłoszą udział do końca stycznia i wpłacą wpisowe na podane po zgłoszeniu konto do 10 lutego 2011r. skorzystają z promocji – wpisowe na Zlot od lat wynosi wtedy 15 zł od osoby.
W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają: wrzątek na herbatę, ciepły posiłek w sobotę (nie gwarantujemy misek i łyżek), pamiątkowy znaczek, dyplom uczestnictwa dla zastępu/ drużyny, drobne nagrody/ upominki i wydawnictwa PH itp.
Dlaczego tak wcześnie? – istnieje szereg spraw organizacyjnych; zamawiamy plakietki dla uczestników – a to trwa!!!
Dlaczego oczekujemy przedpłat? – musimy z czegoś dokonać zakupów itp…

Po tym terminie wpisowe wyniesie po 20 zł od osoby, o ile będą wolne miejsca!... bez gwarancji większości profitów.
Nie będą przyjmowane drużyny / patrole niezgłoszone…

Druhno!
Druhu!
Nosisz krzyż Jego autorstwa - to zobowiązuje.
Już dziś zaplanujcie sobie wolne, termin ujmijcie do planu pracy drużyny, szczepu lub hufca. Wspólnie zastanówcie się nad tym, co chcielibyście wprowadzić do programu, jaki wykonać znaczek lub plakietkę zlotową, kogo jeszcze zaprosić do udziału i współpracy...

Corocznie podczas Zlotu trwają różne konkursy, w tym: plastyczny na wydawnictwa zlotowe, oraz ze znajomości historii Łomży i Harcerstwa Łomżyńskiego, przepisów prawa o ruchu drogowym, ppoż., itp., - warto przygotować się. Ktoś przecież musi zdobyć puchary!!!


Więcej informacji na stronie www.drozdowo.pl

Komendant Zlotu
hm. Henryk F. Karwowski HR

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Poczty Harcerskie”