I Ogólnopolski Rajd Studencki „Jaćwieska Zawierucha

forum harcerskich drużyn turystycznych
turystyka.zhp.pl
ODPOWIEDZ
czareeko
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2008, 19:00
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: czareeko » 07 kwie 2008, 22:54

"Rano ruszyć w drogę bez przygotowania. Włożyć do plecaka, co jest pod ręką w szafce kuchennej – kawałek chleba, kawałek sera. A potem ruszyć w drogę, nie żądając niczego od dnia, który wstaje i idzie nam naprzeciw ze swym nieznanym bogactwem. Zdać się na los szczęścia…"
/Księga Jaszczurki/

Zapraszamy wszystkie środowiska studenckie na niesamowitą przygodę na trasach rajdu po Suwalskim Parku Krajobrazowym. Termin Rajdu 1-4 maja 2008r.

Pierwsze majowe powiewy wiatru, czarna kawa nad jeziorem Hańcza o poranku, ciepła przyjazna atmosfera, bogactwo kulturowe tych ziem oraz ich niepowtarzalny krajobraz i piękno – to wrażenia, które zaspokoją i ukoją każdą duszę.

Dla ciała zmagania z pogodą, własnymi słabościami, wymagającymi krętymi trasami, zadaniami (wśród których nie zabraknie skoków adrenaliny) oraz przyjacielska rywalizacja i integracja ze studentami z całego kraju.

Nazywają ją różnie - „Kraina piękna jak baśń.”, „Polodowcowa kraina ciszy.”, „Bieszczady północy.”, albo po prostu „Suwalszczyzna”. Swym nieprzeniknionym urokiem zachwyca każdego.

Pragniemy podzielić się naszymi wrażeniami zapraszając Was na I Ogólnopolski Rajd Studencki „Jaćwieska Zawierucha 2008”.

ZAPRASZAMY

więcej info:

Cezary Oberman
rajd.zawierucha.2008@interia.pl
www.pwsz.suwalki.pl/pwsz/AZS

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Turystyka”