Zastanawiałeś się kiedyś czym jest dla Ciebie skauting?

forum Wydziału Zagranicznego GK ZHP
Zablokowany
salamandra
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:16
Lokalizacja: 12 WDW "Tafadu"
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: salamandra » 11 lip 2007, 21:02

Zastanawiałeś się kiedyś czym jest dla Ciebie skauting?

Agnieszka:
Skauting to życie. Moje. Może i Twoje też?
Życie w którym ciągle odkrywamy, ciągle poznajemy, uczymy się.

Marzena:
Dzięki skautingowi miałam i mam nadal możliwość do rozwijania swoich zainteresowania, do poszerzania horyzontów i stwarzania sobie i innym warunków do rozwoju i realizowania siebie.

Paweł:
Dlaczego cieszę się z okazji stulecia skautingu? Bo działając w harcerstwie mogłem pomóc, zbierając pieniądze na rodzinny dom dziecka, rozwijałem swoje zainteresowania i dzieliłem się nimi z innymi, poszerzyłem swoje horyzonty zdobywając nie jeden szczyt! Bo dla mnie skauting to rozwój, radość i satysfakcja!

Samanta:
Skauting to u śmiech, przygoda, przyjaciele. Decydowanie o sobie i innych. W burzy i słońcu, z wiatrem i pod wiatr, w innym języku.
Siła rąk, robienie niemożliwego, pomaganie sobie i innym, poznawanie się, wspólny lepszy świat ...

Tak skauting postrzegają, czują harcerze z Hufca Ziemi Cieszyńskiej. Jeśli jesteś lub byłeś harcerzem albo też organizacja ta jest bliska Twojemu sercu, podziel się swoimi pozytywnymi emocjami. Z okazji stulecia skautingu powiedzmy światu czym jest dla nas skauting! Podzielmy się radością!

Napisz na adres hufiec@cieszyn.zhp.pl, dołącz swoje zdjęcie! Twoją wypowiedź umieścimy na stronie http://www.cieszyn.zhp.pl/stulecie/odskauta.html
Czekamy na Ciebie!

___________________________________________________________

Obudź w sobie skauta! Stulecie skautingu w Cieszynie.

Jest tylko jeden taki dzień na sto lat. Wielkie święto skautingu. Nie zaśpij! Obudź w sobie skauta! Weź udział w obchodach stulecia skautingu. Bądź z nami 1 sierpnia na Cieszyńskim Rynku.

Pierwszy sierpnia nie będzie zwyczajnym dniem. Być może jak co dzień wyjdziemy do pracy, zrobić zakupy czy przewrócimy się w łóżku na drugi bok. Ale... w tym samym czasie w ponad 160 krajach na całym świecie miliony młodych ludzi spotkają się, żeby wspólnie świętować obchody stulecia skautingu. Hufiec Ziemi Cieszyńskiej, jako część tej niezwykłej organizacji, chce także uczcić to święto. 1 sierpnia w Cieszynie spotkają się zuchy, harcerze, byli działacze i ich przyjaciele.

To nie tylko święto tych, którzy aktywnie działają. To także święto tych, którym bliska jest skautowa idea, którzy kiedyś w gromadach czy drużynach zmieniali świat na lepsze. Bądź razem z nami! Więcej informacji na www.cieszyn.zhp.pl/stulecie
12.21.121

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Skauting”