Długi weekend we Lwowie? Zapraszamy. Wolne miejsca.

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Zablokowany
kraqsia
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 24 mar 2005, 14:39
Lokalizacja: WGKA Carpe Noctum/ ŻKA
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kraqsia » 10 kwie 2007, 23:13

Czuwaj!
Może ktoś z Was ma chęć wybrać się do Lwowa, w długi weekend majowy, tj. 1-5 maja? Brakuje nam 7 osób. Wiek wymagany: Późne liceum studia. Generalnie środowisko akademickie jedzie, tj. jak na chwilę obecną to większość jest z warszawskiego kręgu akademickiego WGKA "Carpe Noctum".

Koszt takiej imprezy, to ok. 140zł plus dojazd do Jarosławia/Przemyśla* skąd będziemy wyruszać, ale to już każdy na własną rękę.

Lwów na 4 dni, potem Olesko, albo Żółkiew na piąty dzień. Wychodzi niedziela. Planujemy wrócić na 15 do Jarosławia lub Przemyśla, coby stamtąd już prosto do Waw, tudzież gdziekolwiek.

"Cel taki, żeby pozwiedzać i wypocząć. Żeby obejrzeć jaki balet w operze, żeby połazić po łyczakowskim i zobaczyć orlęcki. Żeby pozwiedzać to co do pozwiedzania i popodziwiać sztukę sakralną. Może zaliczyć jaką grę terenową. W ramach wolnego czasu. Pojeździć po okolicznych zamkach, zakupić różne drobne arcydziełka może, kupę krówek i colę waniliową. Żeby zobaczyć jak bardzo to miasto mimo wszystko jest polskie..."

Kto pierwszy, ten lepszy.
Wszelkie szczegóły na prv.
Pozdr,
kraq


* w zależności od ustaleń
ŻKA
Hufiec Wrocław

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”