Wrześniowy numer "Na Tropie"

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
ODPOWIEDZ
s00hy
Starszy użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: 10 cze 2002, 09:57
Lokalizacja: 206 WDHiGZ "Wołodyjowsy"
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: s00hy » 19 wrz 2007, 09:20

"Wędrownikom trzeba dać szansę. Przede wszystkim uzmysłowić im, że wędrownictwo to nie jest działanie w pojedynkę" - mówi w wywiadzie dla "Na Tropie" naczelniczka ZHP hm. Małgorzata Sinica.

We wrześniowym numerze magazynu wędrowniczego wspominamy, podsumowujemy i patrzymy w przyszłość.
Nowy numer Magazynu Wędrowniczego jest już w sieci.

"Jeśli po Zlocie w Kielcach, oprócz wspaniałej atmosfery, niepowtarzalnego chlupotu wody w butach i jedynej w swoim rodzaju zabawy w berka, zachowasz w pamięci trochę więcej, a w dodatku wyciągniesz mądre wnioski - to jest to najprostsza droga do tego, by kolejne zloty były coraz lepsze" - Monika Marks "2010 jest Wasz!"

"Mamy całą masę świetnych PR-owców w Związku. Kłopot w tym, że gdy przychodzi co do czego nie mogą się oni przebić przez cierpiętniczo - militarną betonową skorupkę narzuconą z góry i powstają takie koszmarki jak choćby pamiętny kielecki apel" - Filip Springer "Krokiet w gazecie"

"Przez lata miałam wrażenie, że nasza organizacja dysponuje niezwykłym potencjałem, ale do Starego Wodza nie dotarł jeszcze biały człowiek, który pociągnie za linkę. Wydarzenia sprzed XXXV Zjazdu skłoniły mnie jednak do refleksji, że Stary Wódz nie spotkał się jeszcze nawet z młodym dziennikarzem National Geographic, który zburzyłby jego święty spokój" - Anna Błaszczak "Wystarczy pociągnąć za sznurek"

"My - przełożeni i ci sami my - podwładni. Złączeni w jednych osobach ale zawsze widoczni tylko w jednym ze schizofrenicznych stanów. Przy ognisku niechętnie cedzimy przez zęby, że jesteśmy jedną rodziną" - Michał Borun "Aby było nas więcej"

A ponadto:
Katarzyna Krawczyk z uśmiechem wspomina "Sprawności na całe życie".
Ewa Sidor i Rafał Suchocki komentują zlotową muzykę.
Ewa Sętowska przypomina, że ratownik nie jest skazany na sukces.
CzeNeKa w pierwszym odcinku cyklu "Na tropie środowisk".

Przeczytaj relacje z Wędrowniczej Wyprawy i Jamboree. Zarezerwuj czas na nadchodzące rajdy, zawody i koncerty. Posłuchaj polecanej przez nas muzyki i obejrzyj dobry film. A potem koniecznie przyjedź na warsztaty dziennikarskie "Na Tropie"!

Nie czekaj - wejdź na www.natropie.zhp.pl i BĄD¬ NA TROPIE!

Redakcja "Na Tropie"
phm Rafał 's00hy'Suchocki HO
www.natropie.zhp.pl
Szczep 206 WDHiGZ "WołodyjowscY"
-=[ www.citygames.pl ]=- I love this Game

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”