powoli sie wypalam !

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
Zablokowany
kasiek41
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 13 mar 2005, 23:40
Lokalizacja: Zespół Współpracy Zagranicznej
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasiek41 » 30 maja 2005, 21:39

Też kiedyś miałam ten problem. Ja znalazłam siłę i motywację w ludziach. Kiedyś była szkoła w Załęczu i ja właśnie tam znalazłam siłę. Siła tego miejsca była ogromna i to dzięki niemu jeszcze jestem w tym Związku. Mimo że hufiec miałam straszny wystarczyło że tam pojechałam a dostawałam skrzydeł. Przez te kilka ładnych lat naładowałam się na tyle że do dziś nie zwątpiłam w to co robię. Każdy z nas się kiedyś wypala i musisz znaleźć sobie coś co naładuje twoje akumulatory. Może spróbuj tak jak ja znaleźć grupę ludzi, zapaleńców, koniecznie optymistów, aktywnie działających w twoim środowisku. Takich ludzi z którymi nie będziesz się nudził. Może uda ci się nawiązać nowe przyjaźnie. To może być recepta.....
hm.Katarzyna Sobieszczańska
Hufiec Wrocław

casper00

Post autor: casper00 » 30 maja 2005, 21:53

Możesz też wziąć udział w czymś zupełnie nowym - wybrać się gdzieś z wędrownikami, którzy z zasady mają szalone pomysły:) np. http://www.latwopalni.zhp.org.pl :) Czasem warto zrobić coś dla siebie, coś całkiem odjechanego, bez tła wychowawczego i oglądania się na swoich podopiecznych - tak żeby podładować wyczerpane baterie:)
Albo spróbuj wziąć się za nowe hobby - ja ostatnio zakręciłem się w stronach internetowych, choć nie miałem o tym zielonego pojęcia...;)
Dalej - skauting - jeśli nie masz znajomych za granicą-może warto spróbować? - to kopalnia możliwości, wymiany pomysłów itd... (sprawdź: http://www.skauting.zhp.pl/index.php?do ... =0013,0027)

Ogólnie - warto przełamać monotonię - wyjść gdzieś na szeroki świat, spotkać nowych ludzi, nowe pasje i energetyzujące szaleństwo;)

powodzenia:)

goofer
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: 02 cze 2005, 09:29
Lokalizacja: 3 Drużyna Wędrownicza
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: goofer » 02 cze 2005, 09:34

Coz... ja sie wypalilem na 5 lat....
Ale Harcerstwo wrocilo.. zawsze wraca:)
phm. Paweł Sobczak
Druzynowy 3 DW im. Zawiszy Czarnego
http://www.3dw.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicy”