Cenzura niewygodnych postów

forum poświęcone innym tematom związanym z harcerstwem
endrea
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: endrea » 19 mar 2010, 11:54

michalsadowski pisze:Informuję druha, że to co druhowie moderatorzy admini robicie na tym forum to samowola, nawoływanie do dyskryminacji, podziałów i nietolerancji.
Straszenie, próba wpływania na innych poprzez wspomniane zastraszanie.
Sprawy nie zostawię samej sobie.
Tak sie przyglądam i myślę... Co z tym zrobić. I wychodzi, że to trudna sprawa. Jak dyskutować z kimś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem, przeinacza fakty, pisze nieprawdę a do tego krzyczy, że to wszystko wokół to samowola i Białoruś...
Właściwie to odpowiedź nasuwa się sama...
phm. Izabela Staszczyszyn HR
Drużynowa 20 Drużyny Harcerzy Leśnych "Czarny Wilk" ^-^
III Szczep Harcerski "Leśni"
www.lesni.pl || www.kpw.org.pl || www.haer.org

michalsadowski
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalsadowski » 19 mar 2010, 12:04

a jak inaczej nazwać, nawoływanie do usunięcia kogoś z ZHP, banowanie, czy twierdzenie że to co mówię jest szkodliwe. A ja nic innego nie powiedziałem jak to że nie widzę przeciwwskazań aby homoseksualiści byli instruktorami w ZHP.
Nazywanie homoseksualizmu zachowaniem nieakceptowanym społecznie i zarazem sugerowanie mi że powinienem być usunięty ponieważ mam inne zdanie na temat homoseksualizmu jak ogół społeczeństwa jest właśnie zachowaniem "białoruskim".
Ostatnio zmieniony 19 mar 2010, 12:05 przez michalsadowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Trzeci
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Trzeci » 19 mar 2010, 12:15

michalsadowski pisze:a jak inaczej nazwać, nawoływanie do usunięcia kogoś z ZHP, banowanie, czy twierdzenie że to co mówię jest szkodliwe. A ja nic innego nie powiedziałem jak to że nie widzę przeciwwskazań aby homoseksualiści byli instruktorami w ZHP.
Nazywanie homoseksualizmu zachowaniem nieakceptowanym społecznie i zarazem sugerowanie mi że powinienem być usunięty ponieważ mam inne zdanie na temat homoseksualizmu jak ogół społeczeństwa jest właśnie zachowaniem "białoruskim".
Nie w temacie wątku... WARN!
phm. Michał Michalski HR
Zespół Biura GK ZHP ds. spójności dokumentów
Inspektorat Harcerskiej Służby Porządkowej GK ZHP

dokumenty
Stały bywalec
imię i nazwisko: Czesław Przybytek
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Kraków-Krowodrza
Chorągiew: Krakowska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: dokumenty » 19 mar 2010, 12:16

michalsadowski pisze:a jak inaczej nazwać, nawoływanie do usunięcia kogoś z ZHP, banowanie, czy twierdzenie że to co mówię jest szkodliwe. A ja nic innego nie powiedziałem jak to że nie widzę przeciwwskazań aby homoseksualiści byli instruktorami w ZHP.
Michał, kwestie homoseksualistów w ZHP to nie ten wątek.

A w kwestii przeciwwskazań prawnych, to przypomnę tylko że póki co, w obecnie obowiązującym stanie prawnym, nie ma możliwości adoptowania (czytaj: WYCHOWYWANIA) dzieci przez pary homoseksualne.

Jeśli nie widzisz w tym żadnego związku z regułami dotyczącymi wychowawców w organizacji wychowawczej, to ...
hm. Czesław Przybytek HR
tel.kom. 519-160-185

Trzeci
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Trzeci » 19 mar 2010, 12:18

michalsadowski pisze:
Trzeci pisze:No i posprzątane.
Temat został ponownie otwarty w celu przedstawiania wątków które zostały zmoderowane w sposób niewłaściwy.
Wszelkie prywatne wojny będą kasowane.....
Jeżęli druh zmienia treść wątków które już wcześniej zostały opublikowane to szkodzi w ten sposób druh sobie i całemu związkowi.
Zaczynam się czuć na tym forum jak na Białorusi. Macie podobne metody.
Druhu... nic nie zmieniłem.
Skasowałem cytaty bo powodowały nieczytelność...
Dlaczego tylko druh się o to bulwersuje.?
phm. Michał Michalski HR

michalsadowski
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalsadowski » 19 mar 2010, 12:19

Trzeci pisze:
Nie w temacie wątku... WARN!
Mam prawo ustosunkować się do Waszych ataków na moją osobę!
WARN dla admina

Maciek P
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciek P » 19 mar 2010, 12:23

Michale, miałem się już nie odzywać, żeby nie robić boruty, ale jedno zdanie:

Jesteś zacietrzewionym pieniaczem, którego wypowiedzi przynoszą najwięcej szkody sprawie, której rzekomo bronisz.

Efektem twoich postów nie jest przekonanie kogokolwiek, tylko niechęć do dyskusji z ludźmi reprezentującymi tę opcję, za którą się opowiadasz. Jeśli chciałeś skompromitować samą ideę obrony praw homoseksualistów, to właśnie to zrobiłeś.
Gratuluję.

EOT
Maciej Pietraszczyk 503-664-824
hsg@zhp.pl; maciej.pietraszczyk@strazgraniczna.pl

Nad sruby korouhev zavlála, to v¹ak neznaèí, ¾e je tam sláva,
v¹em vìrným poka¾dé nesmírnou sílu a jednotu dává,
ve znaku kalich, v kalichu víra, jen pravda vítìzí, v pravdì je síla.

michalsadowski
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalsadowski » 19 mar 2010, 12:23

dokumenty pisze:
Michał, kwestie homoseksualistów w ZHP to nie ten wątek.

A w kwestii przeciwwskazań prawnych, to przypomnę tylko że póki co, w obecnie obowiązującym stanie prawnym, nie ma możliwości adoptowania (czytaj: WYCHOWYWANIA) dzieci przez pary homoseksualne.

Jeśli nie widzisz w tym żadnego związku z regułami dotyczącymi wychowawców w organizacji wychowawczej, to ...
Nie wypowiadałem się na temat adopcji.
A bycia instruktorem ZHP będąc homoseksualistą.
Wiem, że to nie jest ten wątek ale jakbyś prześledził cały wątek to zauważysz z czego wynika.
Wypowiedziałem się w tym temacie, że jakiś czas temu dostałem bana za moje wypowiedzi odnośnie homoseksualizmu.
W konsekwencji zostałem tutaj zaatakowany przez kilka osób. Szczególnie druh Michalski sugeruje, że ze swoimi poglądami powinienem zmienić organizację ponieważ nawołuję do czegoś co nie jest powszechnie akceptowane.
Myśląc tymi kategoriami, nie mielibyśmy dzisiaj wolnej Polski!

dokumenty
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: dokumenty » 19 mar 2010, 12:28

Rety ! Michał !

Chodzi o wychowawców !
hm. Czesław Przybytek HR
tel.kom. 519-160-185

michalsadowski
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalsadowski » 19 mar 2010, 12:28

Maciek P pisze:Michale, miałem się już nie odzywać, żeby nie robić boruty, ale jedno zdanie:

Jesteś zacietrzewionym pieniaczem, którego wypowiedzi przynoszą najwięcej szkody sprawie, której rzekomo bronisz.

Efektem twoich postów nie jest przekonanie kogokolwiek, tylko niechęć do dyskusji z ludźmi reprezentującymi tę opcję, za którą się opowiadasz. Jeśli chciałeś skompromitować samą ideę obrony praw homoseksualistów, to właśnie to zrobiłeś.
Gratuluję.

EOT
Nie walczę w tym momencie o prawa homoseksualistów, tylko odpowiadam na ataki na moją osobę.
Nie ja jestem pieniaczem, tylko kilku moderatorów tego forum nie rozumie, że nie jesteśmy na Białorusi!

Prosiłem już jakiś czas temu o zamknięcie tego wątku, i nie ja jeden. Do niczego pozytywnego nie prowadzi. Admin i moderatorzy mogli zamknąć ten wątek, tak jak byli proszeni przez kilka osób. Widocznie oni sami mają ochotę na te destruktywne rozmowy.

michalsadowski
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalsadowski » 19 mar 2010, 12:30

dokumenty pisze:Rety ! Michał !

Chodzi o wychowawców !
I co z tego? Dlaczego wychowawca nie może być homo? Jest w ZHP bardzo dużo takich osób, ukrywają się bo boją się właśnie takich ludzi jak wypowiadający się na tym forum.
Są oni dobrymi instruktorami, ale mają prawo mieć żal do organizacji, że ciągle zmuszeni są żyć w ukryciu. Bo tak długo jak nikt o nich nic nie wie tak długo są akceptowani.

dokumenty
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: dokumenty » 19 mar 2010, 12:31

Ale bana dostałeś nie za prawa (?) homoseksualistów a za obrażanie Kościoła Katolickiego.

Chyba dobrze pamiętam ?
hm. Czesław Przybytek HR
tel.kom. 519-160-185

dokumenty
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: dokumenty » 19 mar 2010, 12:32

michalsadowski pisze:
dokumenty pisze:Rety ! Michał !

Chodzi o wychowawców !
I co z tego? Dlaczego wychowawca nie może być homo?
A dlaczego pary homoseksualne nie mogą wychowywać (adoptować) dzieci ?
hm. Czesław Przybytek HR
tel.kom. 519-160-185

michalsadowski
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: michalsadowski » 19 mar 2010, 12:34

Nie obrażałem Kościoła, nie miałem takiego zamiaru. Jeśli ktoś tak to odebrał to nic na to nie poradzę. Nie pamiętam już co dokładnie napisałem, ale prawdopodobnie było to związane ze stanowiskiem Kościoła w kwestii homoseksualizmu.

Trzeci
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Trzeci » 19 mar 2010, 12:35

Druhu żebyśmy się dobrze zrozumieli....

Napisał druh że został zbanowany...... oki ale temat wątku to "cenzura niewygodnych postów"
Zgłaszamy tu wątki nie osoby które zostały zbanowane..
Dlatego nie na temat i WARN

Kolejna sprawa to brak zrozumienia ze strony druha.

Napisałem ze mi jest wszystko jedno jaką ma druh orientacje seksualną i czy popiera druh homoseksualizm czy nie.
Ale tak jak napisał Czesław nie ma w Polsce prawa wychowywania dzieci przez homoseksualistów i stanowi to prawo państwowe i kościelne (każdej w Polsce wiary), i do tego czasu nie możemy sobie pozwolić na wychowywanie dzieci przez instruktorów homoseksualistów (czy to przez gejów czy to lesbijki).

Niestety jakakolwiek niezgodność z druha poglądami jest traktowana osobiście przez druha, i stanowi powód do kolejnych postów druha jaki to jest druh poszkodowany i niezrozumiały.

Druhu na Białorusi to już takiej wolności jak tu ma druh na forum ma, to w życiu by nie odczuł.
Po raz ostatni proszę o pisanie na temat ...
Tak jak napisał Admin ... temat zblokowany, sprawa przesłana do Głównej Kwatery.
phm. Michał Michalski HR

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Inne”