Koszula Instruktorska

forum poświęcone innym tematom związanym z harcerstwem
g00rek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: g00rek » 17 gru 2007, 20:18

Ja wiem, że zaraz na mnie nakrzyczycie że ze stolicy jestem i się wożę, ale ja mam to szczerze gdzieś. Nienawidze jak robi się z nas żebraków i szmaciarzy. Jesteśmy tak tani, że to się w głowie nie mieści. Człowiek za to całe dobrodziejstwo które dostaje od nas płaci miesięcznie.... równowartość jednej puszki coli. Pokacie mi jeszcze gdzie tak można. Oprócz organizacji charytatywnych (bo nią nie jesteśmy).

Czy codzienne ubrania druhowie tez macie z lat 80tych? A może z 70tych? A jeśli nie to czemu mundury mają być z lat 80tych?

Prowadzenie drużyny zawsze będzie wiązało się z jakimiś kosztami. Jeśli będziemy je zniżali do zera to dojdziemy do kompletnego absurdu. Zawsze można znaleźć kogoś kogo nie stac na lilijkę za 2,50. To skasujmy lilijki! Nośmy drewniane patyczki! ITP.

P.S. Druhu drużynowy, po co chcesz stroić się w krawat i galową koszulę? Nie lepiej po harcersku - koszula mundurowa i chusta? :)
hm. Michał "g00rek" Górecki
I love BP

Nidziczanin
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Nidziczanin » 17 gru 2007, 20:21

endriu-zhp pisze:Druch jest z hufca Nidzica :)
yyyy ja tak ale harcownik to nie wiem
kiubik pisze:
Skąd wiesz?
Bo chyba mylisz Nidziczanina i harcownika :]
Harcowniku, mógłbyś uzupełnić dane w profilu.
dokładnie ktoś tu cos pomieszał
KOMENDANT HUFCA NIDZICA ZHP
hm. Łukasz Wójcik HO
ZHP NIDZICA
WOŚP NIDZICA

endriu-zhp
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: endriu-zhp » 17 gru 2007, 21:37

Nidziczanin pisze:
yyyy ja tak ale harcownik to nie wiem
kiubik pisze:
Skąd wiesz?
Bo chyba mylisz Nidziczanina i harcownika :]
Harcowniku, mógłbyś uzupełnić dane w profilu.
dokładnie ktoś tu cos pomieszał
Przecież pisałem że sie pomyliłem :)
pwd. Andrzej Choroszkiewicz

endriu-zhp
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: endriu-zhp » 17 gru 2007, 21:39

Michał masz racje. Najlepiej koszula mundurowa i chusta. Wszyscy jednolicie powinni wyglądać.
pwd. Andrzej Choroszkiewicz

Lolek_Gliwice
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Lolek_Gliwice » 17 gru 2007, 22:43

też tak uważam. gdyby instruktorzy powinni wyglądać inaczej, to w regulaminie zostałoby to uwzględnione, np. poprzez odrębny krój munduru ;)

swoją drogą, to te koszule wcale nie są takie ładne. ;) chyba lepiej zainwestować w mundur, którego nie będzie trzeba zmieniać za pół roku ;)

Emot
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Emot » 17 gru 2007, 23:20

Jak dla mnie za bardzo już skrytykowaliśmy pomysł koszuli, a nam nic do tego, może druh harcownik lepiej czuje się w takiej koszuli a nie w mundurowej zgodnej z regulaminem. I ma prawo do założenia tej koszuli, byle by do września przeszedł na koszule mundurową zgodną z regulaminem. A co do finansów, to trzeba brać skądś pieniądze na drużynę, ja jako drużynowy nie zamierzam inwestować w drużynę, bo za to jak zapełniam czas harcerzom mógłbym brać niezłą kasę, a ja to robie za darmo dla czystej satysfakcji i własnej dobrej zabawy. A wysupłać miesięcznie 2-5-7 czy nawet 10zł miesięcznie to nie jest coś absolutnie ponad możliwości, a jak ktoś naprawdę nie może to może zostać zwolniony, może kiedyś będzie mógł, ale Ci co mogą niech płacą.
Emot :]

40 pWDHy

Nidziczanin
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Nidziczanin » 18 gru 2007, 00:05

Emot pisze:Jak dla mnie za bardzo już skrytykowaliśmy pomysł koszuli, a nam nic do tego, może druh harcownik lepiej czuje się w takiej koszuli a nie w mundurowej zgodnej z regulaminem. I ma prawo do założenia tej koszuli, byle by do września przeszedł na koszule mundurową zgodną z regulaminem.
no właśnie, chyba że ktoś jest seniorem i ma prawo nosić umundurowanie z danej epoki
KOMENDANT HUFCA NIDZICA ZHP
hm. Łukasz Wójcik HO
ZHP NIDZICA
WOŚP NIDZICA

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Inne”