Harcerze spoza zlotu na zlocie

Cromal
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2007, 13:12
Lokalizacja: K I SZANIEC
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Cromal » 16 sie 2007, 15:48

Witam widzielismy z blisk to co chcieliśmy zobaczyc zrobiliśmy małe zakupy, dzień minoł nie wiadomo kiedy ponadto" za spacer" w mundurach po Kielcach dostaliśmy pizze za połowe ceny Pozdrowienia
phm Wojciech Misztela HR
Krąg Instruktorski SZANIEC
www.szaniec.org.pl

Pakuła
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2007, 15:24
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Pakuła » 16 sie 2007, 19:18

A więc nie zostaliśmy za płotem i fama o trudnościach wejścia na teren Zlotu przepadła.
Teren bardzo rozległy i faktycznie (za moimi przedmówcami) do zwiedzenia całości przydałby się choćby rower. Poza tym swoboda poruszania się, robienia zakupów a także uczestnictwa w niektórych zajęciach programowych nie stanowi jakiejkolwiek trudności.
Kto tylko chce to swój zamierzony cel osiągnie (w tym miejscu wypowiadam się jako gość a nie jako uczestnik).
Kogo chcieliśmy odwiedzić to odwiedziliśmy, co chcieliśmy zobaczyć to... zostawiamy dla siebie, co chcieliśmy kupić to kupiliśmy. Podsumowując: warto było.
Jedyna porażka z naszej wyprawy to:
- chcieliśmy obejrzeć wystawę w Muzeum Narodowym w Kielcach i tu spotkała nas niespodzianka, ale za to jakże na czasie. Otóż pracownice tegoż Muzeum, przez ostatnie trzy dni, pracowały w nadgodzinach (codziennie do 20:00) i zarządały od Władz Miejskich zapłaty za swoją pracę, a wobec nie spełnienia ich roszczeń, wszystkie na raz wzięły sobie urlop na rządanie. Takie miały prawo, więc 15 sierpnia od rana Muzeum było nieczynne.
Zjedliśmy w centrum obiad w ogródku przed jednym z miejscowych lokali (nazwy nie wymienię) nękani przez bezdomnych w stanie wskazującym. Nie polecam. Lepiej zjeść na terenie Zlotu, na obrzeżach Kielc lub pościć.
W drodze powrotnej oczywiście komentarze i to zróżnicowane. Nie, nie ... nie napiszę jakie. Jako gość Zlotu zachęcam do jego odwiedzenia i przekonania się na żywo jak jest naprawdę. CZUWAJ !
phm Tomasz Czarnecki HR PAKUŁA - Komornik KI Szaniec Hufiec Częstochowa

www.szaniec.org.pl

bobik
Stały bywalec
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2004, 16:36
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bobik » 17 sie 2007, 06:23

No ja bym bardzo chciał podziękować ekipie z Częstochowy ;-) która była tak uprzejma i zabrała mnie na stopa ;-) i przywiozła pod bramę, faktycznie wejście jest dość proste jednak ma to swoje plusy i minusy, no ale są ;)

miała być dziś ogromna burza a tu klops, nic się nie stało troszku siąpi ;-) pozdrowienia z namiotu Q PRZYSZŁOŚCI ;-)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zlot ZHP Kielce 2007”