Strzelectwo w drużynie... rekreacja strzelecka i sport- prz

forum harcerskich drużyn obronnych
dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 08 sie 2005, 12:33

Tomek , jak zwykle ... WERSAL, PEŁNA KULTURA itp. ...
Ale naprawdę nie chodzi mi o hymny pochwalne pod moim adresem , lecz stworzenie warunków
do propagowania tego sportu w ZHP.
Wiemy,że powstała uchwała dot. prowadzenia zajęć strzeleckich w drużynach - i dobrze , bo lepiej dmuchać na zimnme. Liczyłem więc ,że przepropowadzenie zajęć jako omówienie tej uchwały,
zorganizowanie praktycznego strzelania i szkolenia jak takie zajęcia robić ,po powrocie do środowisk - będzie jak najbardziej celowe i na miejscu... Stało się inaczej .
Ale coś mi tu nie gra ? ??? Nie rozumiem, jak można powiedzieć ,że " niewiele to wniosłoby do warsztatu pracy".
Jeśli przyjmiemy taki tok myślenia to wszelkie inne specjalności też niewiele wnoszą do warsztatu pracy drużynowego ??? I też mamy z nich rezygnować ? Oczywiście , że nie ! 8)
Szkoda Dh.Kierowniku , że zamiast coś tworzyć,działać - robimy burzę w szklance wody.
Tak przyznaję - bardziej , to ja tą burzę robię aby ktoś w Związku zechciał zauważyć strzelectwo - tak jak sam piszesz na początku swojej odpowiedzi ,że WSZYSCY to widzą. No to jak WSZYSCY widzą ,to dlaczego nikt nie pomaga ??? :Oo ...
Sprawa ankiety, być może w natłoku startów w zawodach itp - to ja o tym zapomniałem,nie przeczę ! Nie pamiętam takiej rozmowy, być może wątek taki był kiedyś rzucony, przy okazji...
Ale jeśli GK i KOM.Zlotu chciałaby takie zajęcia, to nie mając mojej ankiety sami byście mi o tym przypomnieli, nieprawdaż ? ;)
A tak to - mimo Twoich deklaracji , mojego działania - walczymy na forum.
Trochę to jest do kitu. Czy nie lepiej się spotkać i pogadać ? Ale do rzeczy, a nie dla zbycia sprawy... 8) Była do tego okazja w ub.roku - ważny temat szkolenia MON ..., a potem to już tylko my się do Kierownika dobijamy i ... odbijamy :Oo
Wątek braku środków jest bardzo istotny, bo ich ciągle nie ma !
Osobiście też mam już dość dokładania do tego swojej kasy, ale tak jak dołożyłem do ZEGRZA,GNIEZNA - także i tu dałbym sobie radę... gdyby temat został we właściwy sposób podjęty , o czasie zaproponowany mi do realizacji . Przecież nawet nikt mnie nie zapytał , jakie to mogą być ( MNIMALNE) koszty ? ;) Nie uwierzę, że na takie zajęcia nie ma 400-550 zł ?
NIE UWIERZę i już ! Tym bardziej,że resztę dałbym i ja i druhowie z Ostrowa od siebie - darmo !!!
W tym broń , tarczownice , tarcze... i nie tylko jakąś tam wiatrówkę , lecz całość czym dysponujemy. . .
Teraz powiem , SZKODA !
Przyjeżdżać , dla samego pogadania - bez praktycznych zajęć,strzelania - pokazu sprzętu itp. to ja tego nie widzę - bo będę wykorzystany na 10% . "kolejna gadająca głowa "...
Pozdrawiam !
Ładnej pogody, harcerskiej atmosfery - powodzenia !
Udanego ZLOTU , ciekawych (nieprzegadanych) zajęć
życzy Darek Kwapisz :)

szef Harcerskiego Klubu Strzeleckiego 47-Kielce
licencja PZSS nr 14/LK/99/R

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Obronne”