Miejsce strzelectwa w ZHP?

forum harcerskich drużyn obronnych
Zablokowany
cichutka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cichutka » 02 sty 2005, 14:01

Napisałam o tym juz w kilku watkach, ale to bedzie mialo troche inna forme.
Czy w zhp jest miejsce na strzelectwo? Jezdze na zawody strzeleckie od kilku lat. Naleze do Harcerskiego Klubu strzeleckiego GROT w Ostrowie Wlkp. Pozatym istnieje jeszcze HKS 47 w Kilcach. W czerwcu ubieglego roku były organizowane Harcerskie mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym. Bylo 11 drużyn. Uwazam ze to za mało. Są tez organizowane Chorągwiane Mistrzostwa Wielkopolski zapraszam na www.zhp.zapis.net.pl/hks Niech wasze druzyny tez sie tym zainteresują, to swietna zabawa!!
Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!
Cichutka
drużynowa 4 DH "LORIEN"
szczep drużyn ZHP NIEPRZEMAKALNI
http://www.zhp.zapis.net.pl

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 02 sty 2005, 14:06

http://www.zhp.zapis.net.pl/hks/ - link dla ułatwienia ;)

Pozwulcie, że skopiuje swą wypowiedź z innego działu:
Gdzieś już napisałem: :D
Powiem wam, że strzelectwo jeśli jest dobrze zorganoziwane w danym środowisku robi tak zwaną furorę. U nas w Ostrowie HKS "Grot" świetnie sobie z tym radzi i drużyny z naszego Hufca bardzo się tym zainteresowały. Co roku są u nas organozowana Hufcowa Liga Strzelecka dla wszystkich harcerzy jak i instruktorów. I co roku jest coraz więcej chętnych i co raz bardziej ostrowscy harcerze chętniej przychodzą na takie zawody. Coraz lepiej strzelają i mają lepsze wyniki Wcześniej nigdy się nie domyślałem gdy byłem harcerzem, że w coś takiego też można się "pobawić" będąc harcerzem.
Być może dzięki takim warsztatom, drużynowi zauważą dopiero, lub zrozumiejuą, że strzelectwo to naprawdę dobra rzecz. Być może dopiero wtedy załapią natchnienie, talent jakiś podczas tym warsztató i spróbują to rozpowrzechnić w swoim środowisku, mieście. A druga sprawa jest taka , że strzelectwo też przyciąga ludzi do naszego zwązku więc to jest dużo plus
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Obronne”