Konkurs IDT GK ZHP

forum harcerskich drużyn turystycznych
turystyka.zhp.pl
matei
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: matei » 27 lis 2005, 20:54

No i już po... .Nie będę się długo rozpisywał, bo zmęczony jestem niesamowicie:] Wrażenia bardzo pozytywne. Nieprzespane noce zastąpione muzyką i dyskusjami naprawdę opłacały się. Szkoda, że takie małe grono, ale myślę, że integracja była super. Jedno słowo dla naszych organizatorów. Naprawdę dziękujemy:) AHA KONCERT BYŁ SUUUUPER!!!!!!
62 KDHS "Brzoza" im. Stefana- Szolc Rogozińskiego

Lucumon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Lucumon » 13 gru 2005, 18:52

Dzisiaj przyszedł pocztą dyplom:) i nagrody. Cieszymy się z II miejsca w kategorii harcerskiej, choć troszkę szkoda że zajęliśmy 2 miejsce na ...2 ekipy w finale. Konkurs nie był trudny, potrzeba było tylko trochę wytrwałości. Szkoda że nie dotarliśmy do Wrocławia na zakończenie, ale to już były okoliczności zewnętrzne - jesień 2005 była bardzo pracowita dla drużyny, niemal każdy weekend był zajęty i trzeba było w którymś momencie powiedzieć stop. Zwłaszcza że jesteśmy drużyną młodszoharcerską, pełnoletnie osoby sa tylko 2 i przez to jak któraś z tych 2 nie może, to i wyjazdu nie ma :(
PS Na dyplomie nam wpisano imię drużyny "im. Bolesława Chrobrego" a to jest imię hufca, no ale cóż - ktoś pewnie pomylił wiersze ;-) katastrofa się nie stała

Jeszcze raz dziękujemy organizatorom i wszytskijm innym drużynom które brały udzial. Mam nadzieję że do zobaczenia na szlaku!
Szczep "Leśni" Poznań / 11 PDH "Tajga" www.lesni.fla.pl
"Harcerz Rzeczypospolitej" www.hr.bci.pl
Historia harcerstwa P-ń NM www.historiahpnm.jdm.pl
RPM 21 http://rpm21.socjum.pl

Lucumon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Lucumon » 20 gru 2005, 13:31

W najnowszm numerze miesięcznika "n.p.m. - Magazyn Turystyki Górskiej" - nr 1 ( 58 ) styczeń 2006 są opublikowane wyniki konkursu. Na pewno dla każdej drużyny dużą satysfakcją jest przeczytać swoją nazwę w ogólnopolskim czasopismie pozaharcerskim i to w pozytywnym kontekście :)
Szczep "Leśni" Poznań / 11 PDH "Tajga" www.lesni.fla.pl
"Harcerz Rzeczypospolitej" www.hr.bci.pl
Historia harcerstwa P-ń NM www.historiahpnm.jdm.pl
RPM 21 http://rpm21.socjum.pl

Kaśka_353
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Kaśka_353 » 22 gru 2005, 00:09

Takie było założenie od początku Konkursu, że dane zwycięzców, czyli najwytrwalszych drużyn znajdą się w "n. p. m." - zostaną podane do publicznej wiadomości. Nie widziałam jeszcze w jakiej formie jest to napisane, ale cieszę się, że zostało to przez Was wyłapane no i przede wszystkim jeszcze raz gratuluję!!! :)
phm. Katarzyna Pawkowska
Szczep 353 WDHiGZ "Grań" im. Wandy Rutkiewicz

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Turystyka”