SAS i SODA - HSG/HSP/HSRD 2005 - stronka już jest!

forum drużyn Harcerskiej Służby Porządkowej, Harcerskiej Służby Granicznej i Harcerskiej Służby Ruchu Drogowego hsp.zhp.pl
orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 23 lut 2005, 20:45

koniu88 napisał:
Dziekuje za wytlumaczenie kosztow i z niecierpliwoscia czekam na kosztorys ;];]
Zapraszam do regularnego odwiedzania strony http://www.hsgsas.zhp.pl - jesli bedziemy upubliczniac tego typu informacje to w wiekszosci bedziemy robic to za posrednictwem tej stronki.

Pozdrawiam
Daniel Dobrijalowski
czlonek Referatu Druzyn HSG/HSP
Choragwi Bialostockiej
ds. informacji
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

koniu88

Post autor: koniu88 » 23 lut 2005, 22:29

No rozumiem strona stroną, ale tez bedziecie wysylali kosztorys do czlonkow i wspolpracownikow inspektratu tak??

Pozdrawiam
Piotr Kończewski
88WDH Czarna Kompania im. SBSP

ojciec
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ojciec » 25 lut 2005, 13:53

W tej chwili wszelkie decyzje w sprawie obozu zastaną podjęte na spotkaniu inspektoratu w Warszawie i tam wyjaśnione, również koszty obozu.

pozdrawiam
hm Marek Krawiel
Szczep "BASTION"
Hufiec Suwałki

maciekjp

Post autor: maciekjp » 07 mar 2005, 10:12

ojciec napisał:
W tej chwili wszelkie decyzje w sprawie obozu zastaną podjęte na spotkaniu inspektoratu w Warszawie i tam wyjaśnione, również koszty obozu.
Zostały wyjaśnione i podjęte :) Życzę, Marku, powodzenia i... "skopmy tyłki" tym, co wątpią w specjalności. :lol Oczywiście w przenośni, pokazując im jak bardzo się mylą.

Rafal
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Rafal » 07 mar 2005, 11:21

Życzę, Marku, powodzenia i... "skopmy tyłki" tym, co wątpią w specjalności. :lol Oczywiście w przenośni, pokazując im jak bardzo się mylą.

A kogo masz na myśli?

Ba na tym forum raczej nikt nie napisal, że specjalności sa niepotrzebne.
Więc skąd ta obawa?

Rafal
Hufiec ZHP Radom - miasto
Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni

maciekjp

Post autor: maciekjp » 07 mar 2005, 16:14

Rafal napisał:
Życzę, Marku, powodzenia i... "skopmy tyłki" tym, co wątpią w specjalności. :lol Oczywiście w przenośni, pokazując im jak bardzo się mylą.

A kogo masz na myśli?

Ba na tym forum raczej nikt nie napisal, że specjalności sa niepotrzebne.
Więc skąd ta obawa?

Rafal
Rafale, nie ciebie. Naprawdę. Ciebie kopać nie zamierzamy. Najwyżej będziemy cię głaskać i wynosić pod niebiosa.
A czyje tyłki skopiemy? My już wiemy, czyje. :)

ojciec
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ojciec » 10 mar 2005, 14:25

Witam i pozdrawiam i zwolenników i przeciwników specjalności.

Myślę, że ten obóz w lecie bedzie najlepszym dowodem, czy specjalności są nam potrzebne czy nie i czy z tego można coś mieć. Każdy z nas na pewno chce jak najlepiej, więc może spróbujmy się chociaż zrozumieć.

Trzymajcie się cieplo.

:) :) :)
hm Marek Krawiel
Szczep "BASTION"
Hufiec Suwałki

Rafal
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Rafal » 10 mar 2005, 16:33

Marku... a gdzie sa ci przeciwnicy specjalności?

Ani razu nikt nie napisal, że jest przeciwnikiem specjalności !! !! !!

Szukacie ukrytego wroga??

Rafal
Hufiec ZHP Radom - miasto
Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni

ojciec
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ojciec » 10 mar 2005, 19:45

Nie chodziło mi o szukanie wrogów, jeśli ich nie ma to super i jestem barszo szczęśliwy z tego powodu. Zależy mi przedewszystkim na tym aby ludzie po obozie stwierdzili, że warto było przyjechać i aby się czegoś nauczyli, czy to z wiedzy harcerskiej czy też specjalnościowej. I tyle.

Pozdrawiam wszystkich
(bez jakichkolwiek podziałow)
hm Marek Krawiel
Szczep "BASTION"
Hufiec Suwałki

Marko
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Marko » 03 lip 2005, 17:10

Jestem w lekkim szoku, bo nie wiem jak poważny organizator może nie zatwierdzić na czas obozu ??? Cuda jak widać jednak się zdarzają, szokda tylko, że wakacyjne plany jakiejś liczby harcerzy biorą w łeb. Wszedłem na bloga macierzystej drużyny druha Maćka i tam znalazłem odpowiedź na zadane wyżej pytanie. Mam nadzieję, że nie była to informacja niejawna więc pozwalam ją sobie tu przytoczyć :

Odwołałem obóz Inspektoratu. Parę osób może mnie nienawidzi, ale zrobiłem to. Czemu? No cóż, jest 1 lipca. Obóz ma się zacząć 15 lipca, czyli za dwa tygodnie.

Na dzień dzisiejszy nie ma:
- planu finansowego (preliminarza),
- raportu przedobozowego zawierającego m.in. zobowiązanie komendy do opieki nad dziećmi i odpowiedzialności za powierzony majątek,
- pełnej dokumentacji programowej, w tym planu pracy kluczowego obozu – jeszcze wczoraj odpowiedzialna za to druhna obiecywała, ze dziś przyśle, do 23.31 niczego nie dostałem,
- uczestników (według komendantki kursu jaki miał się odbyć w ramach obozu do wczoraj zgłoszonych na SAS było łącznie 11 uczestników z Białegostoku plus 13 z Koszalina i Warszawy też łącznie, GPLu nie liczę), a w planach miało ich być 50-200.

Do tego:
- wczoraj wyjechała druhna, która zatwierdza plany pracy i wróći w sierpniu,
- dziś w GK ZHP było pusto – urlopy, nie ma komu zatwierdzić dokumentacji.

Wspomniana wyżej komendantka kursu (a prywatnie żona komendanta obozu) powiedziała mi wczoraj przez telefon, że „poczekamy do 8 lipca i jeśli nie będzie 50 uczestników, to odwołamy obóz”.
Ósmego byłoby za późno. Odwołanie w tym terminie zniszczyłoby wakacje wszystkim.
Dziś i wczoraj konsultowaliśmy się z szefem i podjęliśmy decyzję o odwołaniu obozu.

Od bitwy pod Arnhem wiadomo, że nie przeprowadza się operacji źle przygotowanych. Ten obóz w dodatku nie miał już szans na zatwierdzenie. Nie mial go fizycznie kto zatwierdzić. Lepiej, że się nie odbył, niż gdyby miał się skończyć spotkaniem z prokuratorem.

125 WDW SDRI GROM 2005-07-01 23:49:33
hm. Marek Niewiarowski
drużynowy 19 DHSG "Zlotki" im. Bohaterów KOP w Świnoujściu
szef HK HDK "Kropla Życia"

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „HSG/HSRD/HSP”