Obóz drużyn HSG/HSP

forum drużyn Harcerskiej Służby Porządkowej, Harcerskiej Służby Granicznej i Harcerskiej Służby Ruchu Drogowego hsp.zhp.pl
orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 12 gru 2004, 15:13

pszczola.augu napisał:
jedna tylko uwaga... nie ma mozliwosci zeby polaczyc HSG i HSP?
HSG i HSP to wbrew pozorom dziedziny ktore mimo iz maja ze soba duzo wspolnego maja tez duzo roznic. Czesc zajec na pewno bedzie sie odbywac razem, ale niestety HSP dziala w glownie w miescie a HSG w terenie przez co roznia sie troche specyfika dzialan mimo iz w rzeczywistosci robia ta sama robote...

Na dzien dzisiejszy jest podzial i raczej zostanie zachowany.
pszczola.augu napisał:
bo nie wiem na co sie decydowac :D:D Mysle ze i tu i tam bedzie suuuuuuuper wiec hmmm kto znajomy gdzie sie wybiera ?
Ojj... duzo znajomych sie wybiera i tu i tu ;) a czesc sie szykuje do roboty :D
pszczola.augu napisał:
zeby zaklepac miejsce?
Chwilowo jeszcze nie prowadzimy rezerwacji miejsc ale niedlugo ruszy stronka dedykwana dla obozu i tam... ale to na razie moja slodka tajemnica...

Pozdr.
Daniel "orcus" Dobrijalowski
czlonek Referatu Druzyn HSG/HSP Choragwi Bialostoockiej
do spraw informacji

Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

pszczola.augu

Post autor: pszczola.augu » 12 gru 2004, 22:32

orcus napisał:
pszczola.augu napisał:
jedna tylko uwaga... nie ma mozliwosci zeby polaczyc HSG i HSP?
HSG i HSP to wbrew pozorom dziedziny ktore mimo iz maja ze soba duzo wspolnego maja tez duzo roznic. Czesc zajec na pewno bedzie sie odbywac razem, ale niestety HSP dziala w glownie w miescie a HSG w terenie przez co roznia sie troche specyfika dzialan mimo iz w rzeczywistosci robia ta sama robote...
WLASNIE o te wspolne zajecia mi chodzilo:) dziekuje za wyjasnienie:)
Wiec pozostaje nam oczekiwanie na stronke i odliczanie do lipca:D

ojciec
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ojciec » 17 lut 2005, 18:31

:) :) :)
dobre wiesci dla tych wszystkich ktorzy sa zaiteresowani obozem niedaleko Suwałk. Przygotowania ida pelna para i zapowiada sie ciekawy oboz. Na pewno bedzie mozna sie nauczyc i dowiedziec o specjolnosciach HSG i HSRD/HSP. Czekamy rowniez na wasze propozycje.
pozdrawiam:
hm Marek Krawiel
Szczep "BASTION"
Hufiec Suwałki

malutkagosia

Post autor: malutkagosia » 18 lut 2005, 16:18

no a ja z miłą chęcią wybiore się do Suwałek czy to na obóz HSP czy HSG lub kur druzynowych!!
jak sie dowiedziałam,zę połowa ludzi z tamtego SAS'u jest zbierana tio tak się ucieszyłam!!! juz sie nie moge doczekać lipca!!!
pozdro dla wszytskich od takiej wredoty,czyli ode mnie ;) :*

--
Małgorzata Wrzosek
4DH "Gryf" im.Warcisława IV

ojciec
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ojciec » 28 lut 2005, 17:26

Fajnie, że stara wiara się zbiera, zapraszam na strone http://www.hsgsas.zhp.pl
I do szybkiego zobaczenia

pozdrowienia dla SASu 2004
hm Marek Krawiel
Szczep "BASTION"
Hufiec Suwałki

cygan

Post autor: cygan » 11 mar 2005, 12:08

juhu fajnie ze jest sas mam nadzieje że bede na nim ale pojade na kurs drużynowych bo na SODA bedzie warszawa i słyszłem że to lipa

--
13DH "Viktoria"

papuga

Post autor: papuga » 11 mar 2005, 12:18

wszyscy znajomi ktorzy jada na kurs druzynowych HEJ dejcie znac bo chce wiedziec kto jedzie znajomy8)8)8):lol:lolnie robcie z siebie tajniakow gelozoer@wp,pl to moj e-mail dajcie tam znac to porozmawiamy i posmiejemy sie;):p;)

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 11 mar 2005, 20:25

cygan napisał:
juhu fajnie ze jest sas mam nadzieje że bede na nim ale pojade na kurs drużynowych bo na SODA bedzie warszawa i słyszłem że to lipa
Po pierwsze SODA HSG/HSP to dwa rozne obozy! Kadra podobozu HSG nie ma nic do podobzu HSP/HSRD i na otwrot tez to dziala. Poza tym obowiazkiem komendanta jest "jedynie" ulozenie programu i dopilnowanie go. Program kazdego podobozu i kursu musi przejsc przez rece phm. Katarzyny Turosieńskiej a pozniej zostac zatwierdzony przez GK(tu nie wiemy jeszcze kto bedzie to zatwierdzal).

Nad przebiegiem podobozow caly czas czuwac bedzie "wielka trojca" ktora moze wszystko(komendant zgrupowania, z-ca ds. programowych, z-ca ds. organizacyjnych)... sa to instuktorzy z ktorymi pracuje juz kilka ladnych latek i wierz mi ze nie musisz sie obawiac czegokolwiek na obozie ktory prowadza.

Chcemy zrobic naprawde harcerski oboz i pokazac ze te specjalnosci by najmniej nie musza klocic sie z metoda i metodykami harcerskimi.

Staniemy na glowie zeby uczestnicy nie mieli zbednych nieprzyjemnosci i zadnej innej "lipy".

Pozdrawiam
Daniel Dobrijalowski
http://www.hsgsas.zhp.pl
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

IwaN

Post autor: IwaN » 14 mar 2005, 11:41

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

ojciec
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ojciec » 14 mar 2005, 18:16

Witam wszystkich

Cieszy mnie, że zainteresowanie obozem wzrasta. To bobrze, myśle że nie nastawiajmy się z góry, że coś to będzie lipa. Tak naprawdę jaki to będzie obóz to zależy od was, my tylko go przygotowujemy organizacyjnie i programowo reszta należy do was, np; sama atmosfera na obozie i to jak do niego podejdziecie. Już teraz wiem, że zapowiada się ciekawie.
Mam nadzieję, że Żory się pojawią no bo jak to ? bez was ? Nie to niemożliwe, musicie przyjechać :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na SAS-ie
hm Marek Krawiel
Szczep "BASTION"
Hufiec Suwałki

kasiasz
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasiasz » 26 mar 2005, 17:56

no dla mnie normalnie BOMBA!!!! fffajnie że bedzie cos znowu bo ja sie ciesze i wiem bo rok temu byo fffffffajnie.....no i mam nadzieje ze sptkamy sie wtakim smaym lub nawet wiekszym skaadzie w tym roku.......ibo naprawde juz to w kościach czuje że bedzie cool, trendi, style, jazzy, fashjonable.......bo inaczej to byc nie może...

pozdro wszystkim....;)
phm Katarzyna Szymaniuk HR
Hufiec Suwałki

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „HSG/HSRD/HSP”