40 Rajd Arsenał

poświęcone ogłoszeniom nt. imprez
ODPOWIEDZ
siekana
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:16
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: siekana » 20 sty 2010, 16:22

Zapraszamy na ogólnopolski rajd organizowany corocznie przez hufiec Warszawa-Mokotów!! W tym roku okrągły 40-ty juz raz będziemy mogli uczcić rocznicę Akcji pod Arsenałem i wspólnie przeżyć nową harcerską przygodę.

spotykamy się w dniach 26-28.03.2010
zgłoszenia zbieramy do 31.01
Temat rajdu: EFEKT

szczegóły: www.arsenal.zhp.pl

" Druhny i druhowie,
Czy zastanawialiście się kiedyś co należy zmienić w Waszym otoczeniu i czy próbowaliście podjąć inicjatywę takiej zmiany?
Czy wiecie, kto tak naprawdę pcha świat do przodu? Kim byli w młodości ludzie którzy „coś osiągnęli” i od czego zaczynali?
Czy myśleliście o Waszym przyszłym życiu, o tym kim będziecie i co chcielibyście osiągnąć?
Czy za każdym razem gdy podejmujecie działanie zastanawiacie się nad tym, jakie mogą być jego EFEKTY?

W imieniu Hufca Warszawa-Mokotów serdecznie zapraszamy Was na 40. Rajd Arsenał „EFEKT”.
Nikt z nas nie wie co nas czeka w przyszłości, ale warto jest wierzyć, że nasze małe działania, prowadzone tu i teraz, mogą z czasem zamienić się w coś większego, przynieść EFEKT. Warto jest życie prawdziwie przeżyć nie dając się biernie nieść z nurtem.

Zapraszamy Was do wspólnego wyzwania:
Patrzymy codziennie na miejsca, w których mieszkamy, ale czy tak naprawdę je widzimy? Przyjrzyjmy się im uważniej – zastanówmy się nad tym, co możemy w nich zmienić, aby nam wszystkim żyło się lepiej w piękniejszym otoczeniu.
Spójrzmy na ludzi, których nazywamy ludźmi sukcesu, szczęściarzami, „w czepku urodzonymi”. Czy naprawdę są oni aż tak różni od nas, aż tak wyjątkowi, że tylko im mogło się udać? Czy też są to ludzie tacy sami jak my, a jedyne co ich wyróżnia to pomysłowość, upór i pasja, z jaką podeszli do życia.
Spójrzmy na nas samych. Na to, co jest naszymi marzeniami, a mogłoby się stać celami. Na wszystkie z pozoru nierealne pomysły, które przychodzą do głowy na nudnych zajęciach. Przywołajmy i odgońmy wszystkie obawy związane z tym czy mamy wystarczająco dużo wiedzy, talentu i pieniędzy, aby realizować nasze marzenia.

Zmieńmy jeden element i pamiętajmy o tym, że może on zmienić wszystko. Poniżej znajdziecie historie ludzi, którzy odważyli się to zrobić. Zachęcamy do zapoznania się z nimi – być może któraś z nich Was zainspiruje."

siekana
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:16
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: siekana » 29 sty 2010, 10:32

Uwaga Arsenał !

Nie strać swojej szansy na udział w Rajdzie !

Dnia 31.01 (niedziela) zakończy się nabór zgłoszeń na tegoroczny 40. Rajd Arsenał „Efekt”.
Rajd organizowany jest przez Hufiec Warszawa Mokotów i odbędzie się w dn. 26 - 28 marca 2010 w Warszawie.

Poza tym, iż jest to impreza upamiętniająca wydarzenie historyczne, ma ona również na celu poruszenie ważnych i aktualnych problemów dzisiejszych czasów. Każdy rajd niesie przesłanie nie tylko harcerzom, ale także całemu społeczeństwu, ponieważ gra organizowana na terenie miasta skierowana jest nie tylko do harcerskich i wędrowniczych patroli, ale także do mieszkańców Warszawy.

"Efekt. Zmieńmy jeden element i pamiętajmy o tym, że może on zmienić wszystko.”

Czuwaj!
Sztab Rajdu

Odwiedź: www.arsenal.zhp.pl

Zostań fanem Arsenału na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/40-Rajd-A ... 483?ref=nf

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Imprezy”