WampiriaDay

poświęcone ogłoszeniom nt. imprez
ODPOWIEDZ
js
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2008, 20:55
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: js » 18 paź 2008, 21:04

Już 23 października na wrocławskim Rynku, odbędzie się

Gala Otwarcia Wampiriady!
Zaczynamy ZBIÓRKĄ KRWI o godzinie 13.00, która odbędzie się w porozumieniu RCKiK z Dolnośląską Biblioteką Publiczną. Dostępnych będzie 9 łóżek, koniec zbiórki planowany jest na godzinę 17.00, a dla wszystkich krwiodawców przewidziane są atrakcyjne nagrody (półroczne kursy językowe, pen drive'y, koszulki, teczki, kalendarze na komputer, itp)

O 14.00 na scenie pierwszy występ - kabaret LIMO, doskonale znana formacja kolekcjonująca nagrody z największych festiwali takich jak PaKa czy Wyjście z Cienia.
Zaraz po nich, o 15.15, nowy na polskiej scenie kabaret NOWAKI. Nie są jeszcze znani, ponieważ w takim składzie dopiero rozpoczynają karierę, ale mimo to, wywołują burzę oklasków i owacje na stojąco :)
O 16.30 przyjdzie czas na przemówienia Honorowych Patronów oraz Sponsorów Wampiriady.
Godzina 17.00 to początek wieczornego koncertu. Zaczniemy od Stanisława Soyki, który na tę właśnie okazję wystąpi z Sextetem. Usłyszymy więc zarówno klasyki polskiej muzyki jak i nowe, jazzowe kawałki.
18.30 to początek wielkiego show w wykonaniu Mariki. Najsłynniejsza wokalistka gatunków reggae, ragga, dancehall, nu jazz. Ostatnio na półki weszła bardzo długo oczekiwana, debiutancka płyta "Plenty", z której kawałek "Moje Serce" znajduje miejsce na każdej dobrej imprezie.
O 20.30 na scenie zobaczymy Jamala. Masa pozytywnej energii, charyzmatyczny wokalista i świetna zabawa podczas koncertów, to zdecydowanie idealny koniec tej pierwszej w przeszło trzydziestoletniej historii Wampiriady, Gali Otwarcia.
, gdzIe dla pierwszych 200 osób mamy darmowe wejściówki :)

W załączniku plakaty Gali Otwarcia, które będą mile widziane w profilach na nk :)

pozdrawiam i BARDZO GORĄCO ZAPRASZAM !! Musimy pokazać, że Wrocław potrafi się dobrze bawić :D

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Imprezy”