Fajne to forum

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 19 paź 2005, 23:04

Fajne to forum, nic tylko pisac, wlasciwie mozna pisac co sie chce i jak sie chce ;) i tak pozniej zniknie ;)
.........................
# wedrownik.net

ArkadyT
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: ArkadyT » 19 paź 2005, 23:11

Ponieważ założyłem wątek o safe_mode, ale rozwinął się w innym kierunku i zawierał treści, które nie licowały z forum ZHP poprosiłem o jego usunięcie. Myślę, że tamten temat jest dla wszytskich zainteresowanych zamknięty.:)
Poza tym ładna kolorowa jesień za oknami, więc niech tak zostanie w miłej atmosferze.
Pozdrawiam.
hm. Arkadiusz Arkady Tomczuk
Skarbnik Hufca Legnica
www.legnica.zhp.pl

kojot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kojot » 19 paź 2005, 23:22

W wątku znajdowały się wypowiedzi także innych osób - usunięcie go bez zgody innych jest nadużyciem. Zgadzam się, że wypowiedzi o takim poziomie nie powinny mieć miejsca na tym forum, ale to znaczy nie, że powinny być usuwane, ale, że użytkownicy powinni prezentować poziom odpowiedni do kulturalnych dyskusji, czasem ciżekich, ale ciągle harcerskich.

Zapis wątku został przesłany do biura GK wraz z oceną wypowiedzi Dominika Łabudzińskiego oraz wnioskiem o podjęcie odpowiednich działań.
hm. Krzysztof Kujawski

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 20 paź 2005, 05:34

To nie piwerwszy raz zdazylo sie ze instruktor GK(pelniacy funkcjie instruktorska) sprowadzil dyskusje na tym forum do takiego poziomu. I nie pierwszy raz watek zostal usuniety.

Moze to i lepiej - jeszcze ktos kto nie zna naszej organizacji wejdzie na forum i sie zalamie.
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

qbek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: qbek » 20 paź 2005, 08:23

przykro jest mi czytać coś czego nie ma (bo zostało skasowane), przykro mi że ktośwypisuje bzdury które nie przystoją komukolwiek, a tym bardziej człowiekowi pełniącemu funkcję instruktorską w ZHP.

Ze swojej strony mogę tylko przeprosić za zachowanie człowieka z ww. zespołu - dziękuję za sygnały - zawsze są cennym źródłem informacji z którymi się pracuje...

jak sami wiecie ZI przeżywa poważny kryzys i to nie od tygodnia, ale od dobrego czasu, a ja jako "nowy kierownik" muszę nad tym wszystkim panować - choć to wcale nie jest takie łatwe...

nikt nie jest ślepy, od czerwca nie działa foto.zhp.pl, niektóre serwisy do tej pory mają nieustalony status, tysiące meili w domenie zhp.pl nie do końca spełnia normy nałożone regulaminami, notabene przyjętymi przez ZI i GK.

ze swojej strony mogę tylko przeprosić za utrudnienie w pracy i zobowiązać się do podjęcia kroków zmierzających do poprawy stanu istniejącego, ale jak sami wiecie to wszystko wymaga czasu...

przepraszam jeszcze raz i po harcersku pozdrawiam

phm. Jakub Bobrowski
Kierownik ZI GK ZHP

ArkadyT
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: ArkadyT » 20 paź 2005, 08:30

orcus napisał:
Moze to i lepiej - jeszcze ktos kto nie zna naszej organizacji wejdzie na forum i sie zalamie.
Ja wiem? Może jednak należy chronić oblicze i dobre imię Związku.
hm. Arkadiusz Arkady Tomczuk
Skarbnik Hufca Legnica
www.legnica.zhp.pl

qbek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: qbek » 20 paź 2005, 08:32

wydaje mi się jednak że to temat na oddzielną dyskusję...
ale skoro to forum zostało stworzone jako miejsce do dyskusji i ew. zgłaszania zastrzeżeń, błędów, sugestii to róbmy to... po to właśnie ono jest

pozdrawiam
Jakub Bobrowski

Dominium
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Dominium » 20 paź 2005, 14:09

wypowiem sie tylko raz.. podejmujcie sobie jakie chcecie kroki, chcecie wojny to bedziecie ja mieli...

NARA

Jedrzej
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Jedrzej » 20 paź 2005, 14:35

Dominik, ale tu chyba nie chodzi o obrażanie.

O jakiej ty, tu wojnie mówisz??
hm. Jędrzej Kunowski (SQ5JRJ)
Szczep 205 WDHiGZ
im. gen. Mariusza Zaruskiego
Hufiec Warszawa Praga Północ

hajder

Post autor: hajder » 20 paź 2005, 23:02

chyba jestem kompetentny w tej kwestii więc napiszę...

zapewne chodzi o wojnę rozpoczęta na forum wewnętrznym ZI, którego skutkiem było między innymi moje odejście z Zespołu (czego bardzo żałuję, bo uważam, że mogłem tam wiele dobrego zrobić) - teraz ta "wojna" zaczyna zataczać szersze kręgi...

A Dominikowi chyba znowu zamiast harcerstwa udziela się hakerstwo... (tak - pisałem Ci już kiedyś o tym). I wcale nie chodzi mi o atak... po prostu boli mnie, że ZI straciło zaufanie już chyba w oczach wszystkich, u których jeszcze je miało, a nie rozwiązane problemy i odejście kolejnej osoby chyba tylko ten kryzys pogłębią...

barnrot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: barnrot » 20 paź 2005, 23:56

Fajne to forum. I ZI jest fajny. I jego kierownik, zauważam, że fajny. I były kierownik przecież też był fajny, stanowczo fajny. Ale wcześniejszy to już w ogóle był najfajniejszy i pewnie dlatego taki fajny wątek o fajności zaczął. ZHP też jest fajne. Więc fajne to forum, rzecz jasna.
Tylko że, tak jak banki są od zarabiania, pamiętajmy, od czego jest to forum, ZI i ZHP w ogóle.
M i c h a ł B o r u n http://eksphm.borun.pl http://orwellness.com/zhp

"Aby zdobyć flagę, trzeba myśleć tak jak flaga" - H a r c e r z L a z l o

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 21 paź 2005, 06:48

Dobrze powiedziane...

Do Dominium: chłopie, czy tak postępuje harcerz? Nie wiem coś zmalował w poprzednim temacie i coś komuś nawrzucał, ale najazdy i zastraszanie to chyba coś nie tak. Chciałbym zauwazyć, że nie jesteś anoniomową osobą (już nie jesteś) i każda zagrywak z zastraszeniem może Ci się odbić niezłą czkawką.

Harcerz, harcerzowi bratem czy wilkiem?
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

Dominium
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Dominium » 21 paź 2005, 11:23

Sergiusz: o jakiej "czkawce" mowisz? czy Ty nie widzisz ze mi jest naprawde wszystko jedno. Pozatym to nie byla grozba tu dzierz zastraszanie. Tylko stwierdzenie.
Chcecie to prosze bardzo. Mozecie zlozyc wniosek do sadu oto ze kogos obrazilem, czy nawet ze zastraszylem.

jedna odpowiedz: Niska szkodliwosc czynu jak juz mi to udowodnicie.

I co z tego ze nie jestem anonimowy? Kiedys bylem a teraz mam juz tego dosc.
Mowisz Harcerz harcerzowi bratem, a ja Ci mowie ze tak bylo dawno temu, Teraz jest instruktor instruktorowi bratem, a harcerzowi wilkiem.

Pozdrawiam.

gradia
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: gradia » 21 paź 2005, 12:05

chyba trochę przesadzasz w swoich osądach. Ja też zetknęłam się z różnymi konfliktami w Związku ale spokojnie. Czy warto wrzucać innym, a może lepiej sobie odpuścić i wyciągnąć dłoń na zgodę. ja przynajmniej w takich ideałach ZHP byłam wychowywana. Spróbuj zakopać ten "Topór wojenny"
pwd. Milena "Milka" Rejmus

...Bo harcerskie życie jest piękne...

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 21 paź 2005, 13:40

hajder napisał:
chyba jestem kompetentny w tej kwestii więc napiszę...
zapewne chodzi o wojnę rozpoczęta na forum wewnętrznym ZI
to nie to... chodzi o watek ktorego juz nie ma.
hajder napisał:
hakerstwo...
To słowo sie modne ostatnio zrobilo i bezpowrotnie stracilo pierwotne znaczenie... teraz oznacza co innego i raczej jest nacechowane negatywnie
hajder napisał:
...boli mnie, że ZI straciło zaufanie już chyba w oczach wszystkich, u których jeszcze je miało, a nie rozwiązane problemy i odejście kolejnej osoby chyba tylko ten kryzys pogłębią...
ZI nie traci zaufania za to ze jest sklocone, czy ze ludzie ubywa. u mnie utracilo zaufanie za brak profesjonalizmu.
Fedajkin napisał:
Chciałbym zauwazyć, że nie jesteś anoniomową osobą (już nie jesteś) i każda zagrywak z zastraszeniem może Ci się odbić niezłą czkawką.
Wstawka w nawiasie niepotrzebna. Nikt w sieci nie jest anonimowy. Poza tym nie pojawily sie zadne grozby karalne(na tym forum).

A wracajac do tematu usunietego watku - jesli ZI nie daje sobie rady z sensowna konfiguracja SM zawsze moze zapytac na forum. Jesli admini SISCO nie daja sobie rady moze pozwola sobie pomoc?
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”