Autorska propozycja przygotowań ZHP do Jamboree

forum Wydziału Zagranicznego GK ZHP
StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 06 lis 2003, 11:29

A może jakiś wspólny plan działania ?

cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 06 lis 2003, 17:48

Starywilk napisał:
A może jakiś wspólny plan działania ?
Oooo... Bardzo, bardzo bardzo chetnie :-)
A co masz na myśli? :-)

Pozdrawiam!
"Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie. (...) dziś Warszawa broniąca honoru Polski jest u szczytu swej wielkości i sławy." Stefan Starzyński, 23 września 1939 r.

cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 13 lis 2003, 21:45

Hurra!!! :)

Wydział Zagraniczny GK ZHP ogłosił dziś (Komunikat Gk ZHP 49/2003) "konkurs" na stworzenie wstępnej koncepcji udziału Związku Harcerstwa Polskiego w Jamboree 2007.(http://komunikaty.zhp.org.pl/2003/listo ... szenie.rtf)

Czasu jest względnie niewiele, bo do końca stycznia 2004 r., więc myślę, że to najwyższa pora, aby coś zrobić.

Tym samym chciałem zaprosić do współpracy wszystkie osoby zainteresowane tym tematem. Myślę, że w kilka osób lepiej i szybciej uporamy się z tym zagadnieniem, aniżeli w pojedynkę.

Również rozmaitość środowisk, z jakich się wywodzimy, różny poziom wiedzy i doświadczenia - to wszystko może sprawić, że powstanie bardzo dobra koncepcja.

Myślę również, że warto by było urządzić (jak już taki międzyśrodowiskowy/międzyhufcowy/międzychorągwiany zespół się zawiąże) jakieś spotkanie, aby dokładnie podzielić się tematami pracy.

Czekam na komentarze osób zainteresowanych oraz rzecz jasna na zgłoszenia - myślę, że do 21 listopada.

Pozdrawiam niezmiernie serdecznie!
"Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie. (...) dziś Warszawa broniąca honoru Polski jest u szczytu swej wielkości i sławy." Stefan Starzyński, 23 września 1939 r.

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 02 gru 2003, 12:26

No, ehm, może i tak...:-)
Jakby co, to puść maila, jak mnie szef w wydawnictwie puści, to przyjadę./a szef to ja/

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Skauting”