Co sie dzieje????

forum Wydziału Zagranicznego GK ZHP
Zablokowany
Ewa22

Post autor: Ewa22 » 01 gru 2003, 19:22

Skauting w Polsce mija sie z celami, wyprzedawane są ośrodki które miały służyć młodzieży, ZHP strasznie zadłużone, władze chcą wyprzedawac majątek hufców który to jak na w Opolu wypracowali harcerze( chodzi tu o barke) a komendant jednego z hufców kupuje służbowe volvo, pytam co się tu dzieje??????? Nie dziwie sie ze mnostwo ludzi odchodzi z ZHP i zakłada organizacje harcerskie ale nie zwiazane z ZHP.POLECAM ARTYKÓŁ "NEWSWEEK" NR 12/O3

cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 01 gru 2003, 21:38

Ewa22 napisał:
Skauting w Polsce mija sie z celami, wyprzedawane są ośrodki które miały służyć młodzieży, ZHP strasznie zadłużone, władze chcą wyprzedawac majątek hufców który to jak na w Opolu wypracowali harcerze( chodzi tu o barke) a komendant jednego z hufców kupuje służbowe volvo, pytam co się tu dzieje??????? Nie dziwie sie ze mnostwo ludzi odchodzi z ZHP i zakłada organizacje harcerskie ale nie zwiazane z ZHP.POLECAM ARTYKÓŁ "NEWSWEEK" NR 12/O3
Niech żyje populizm! :D
A tak na serio - co wiesz o tym, co "władze chcą" robić?
Co wiesz o "celach skautingu"?
I czy swoją wiedzę czerpiesz li tylko z lektury prasy w stylu Newsweeka?

Pozdrawiam!
"Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie. (...) dziś Warszawa broniąca honoru Polski jest u szczytu swej wielkości i sławy." Stefan Starzyński, 23 września 1939 r.

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 02 gru 2003, 12:21

Ewa22 napisał:
Eech, o co Ci chodzi, o Barce na Forum wyczerpaliśmy bodaj cały wątek, o długach ZHP też. Wypowiedzi Gieki też były. KONKRETY, bo ten artykuł
nie jest zbyt wiarygodny.

[Edytowany przez StaryWilk dnia 02.12.2003 o 12:23 ]

Ewa22

Post autor: Ewa22 » 02 gru 2003, 16:54

Zacznijmy od tego że mnie druh nie zrozumiał bo ja też należę do harcerstwa od 7 roku zycia ( a mam 22 lata). Ja nie chciałam obrazić harcerzy, tylko dowiedzieć sie o co chodzi, bo wierze w to co pisze ta gazeta, wg mnie jest wiarygodna, a odpieranie zarzutów i tłumaczenie się ludzią juz mnie męczy i boli. Tak wiec prosze mnie nie obrazac, bo ja tego nie robie i sobie tego nie zycze wobec mojej osoby.
Z harcerskim pozdrowieniem "CZUWAJ"

cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 02 gru 2003, 19:06

Ewa22 napisał:
Zacznijmy od tego że mnie druh nie zrozumiał bo ja też należę do harcerstwa od 7 roku zycia ( a mam 22 lata). Ja nie chciałam obrazić harcerzy, tylko dowiedzieć sie o co chodzi, bo wierze w to co pisze ta gazeta, wg mnie jest wiarygodna, a odpieranie zarzutów i tłumaczenie się ludzią juz mnie męczy i boli. Tak wiec prosze mnie nie obrazac, bo ja tego nie robie i sobie tego nie zycze wobec mojej osoby.
Z harcerskim pozdrowieniem "CZUWAJ"
Polecam zatem dogłębną lekturę FORUM. Bo tak jak napisał już SW tematy poruszone przez BARDZO WIARYGODNĄ GAZETę (;)) poruszane na forum były już kilkakrotnie.

Niemniej jednak nadal nie widzę i nie wiem gdzie i w jaki sposób "skauting w Polsce mija się z celami".

Bardzo proszę o jakieś konkrety.

Pozdrawiam!
"Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie. (...) dziś Warszawa broniąca honoru Polski jest u szczytu swej wielkości i sławy." Stefan Starzyński, 23 września 1939 r.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Skauting”