Gorąca prośba!!!

Zablokowany
saper
Stały bywalec
Posty: 345
Rejestracja: 31 maja 2003, 21:55
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: saper » 22 gru 2003, 21:02

Mam prośbę do harcerzy z Lidzbarka Warmińskiego: nie przekazujcie (lub konsultujcie) przekazywanie Betlejemskiego Światełka Pokoju w Grudziądzu! Ośmieszacie nas, gdy idziemy do naszej parafii, a ksiądz nam mówi, że wczoraj byli harcerze z Lidzbarka! W zeszłym roku zrobiliście to samo! Dla nas jest to forma promocji w naszym środowisku. Mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy!!!
pwd. Jakub Miechowiecki HO
2 Grudziądzka Drużyna Harcerska TWIERDZA im. Tadeusza Maślonkowskiego ps."Sosna"

stokrotka

Post autor: stokrotka » 22 gru 2003, 22:59

Niestety coraz czesciej zdaza sie, ze informacje przeplywaja jednoczesnie wieloma kanalami i w koncu okazuje sie ze za jedno zadanie odpowiedzialnych jest pare osob. A tak myslac troche szerzej - od tego w wiekszosci hufcow sa instruktorzy ds. promocji, zeby przez ich rece przeplywaly informacje, a nie "bocznymi sciezkami". W koncu okazuje sie, ze wykonuje sie jakies zadanie bez konsultacji osob "odgornie" odpowiedzialnych.

JAMES
Stały bywalec
Posty: 489
Rejestracja: 08 lis 2003, 00:48
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: JAMES » 27 gru 2003, 00:42

Tak to jest jak za jakies zadanie odpowiedzialnych jest kilka osob a nie jedna... jak to sie mowi: "Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jesc"
pwd. Tomasz Gutowski HR
Drużynowy 17 TGDH "BEZKRESKI" im. BRONKA LOTA Stargard Szczecinski
Szef Harcerskiej Służby Informacyjnej Hufca Stargard Szczec.

saper
Stały bywalec
Posty: 345
Rejestracja: 31 maja 2003, 21:55
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: saper » 27 gru 2003, 20:41

Ta sprawa wygląda troszkę inaczej! Już drugi raz harcerze z LIDZBERKA WARMIńSKIEGO (!) przyjeżdżają do GRUDZIĄDZA (!) ze światełkiem do księdza, u którego mamy harcówkę! mimo iż zawsze dostawał je od nas! Głupio nam, że dostaje je od harcerzy, którzy nie mają z tą parafią nic wspólnego, z Grudziądzem również! Poprostu wchodzą nam w drogę! My organizujemy festyn parafialny, wystawiamy warty na pasterce i innych świętach w parafii. Pomagamy w budowie kościoła itp. "W zamian" mamy harcówkę, ponieważ w szkole nie ma dla nas miejsca! Tymczasem, ktoś "nas wyręcza" ze światełkiem! Może by się z nami skontaktował. A może za rok my odwiedzimy Lidzbark! >:(
pwd. Jakub Miechowiecki HO
2 Grudziądzka Drużyna Harcerska TWIERDZA im. Tadeusza Maślonkowskiego ps."Sosna"

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja i informacja”