"wykaz ilościowy" poszczególnych jednostek

Elektroniczny System Harcerskich Danych
Zablokowany
marcia
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: marcia » 14 maja 2009, 15:24

mam prośbę, jeśli ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak mam znaleźć w ewidencji wykaz ilościowy poszczególnych jednostek hufca, tzn. potrzebuję znaleźć rubrykę , w której będzie napisane, że np. dana gromada liczy tylu i tylu członków. ja szukam wzdłuż i wszerz, ale niestety nie potrafię tego odszukać. z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
"Dzieci nie są głupsze od dorosłych, tylko mają mniej doświadczenia".

lisek
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: lisek » 30 maja 2009, 22:24

marcia pisze:mam prośbę, jeśli ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak mam znaleźć w ewidencji wykaz ilościowy poszczególnych jednostek hufca, tzn. potrzebuję znaleźć rubrykę , w której będzie napisane, że np. dana gromada liczy tylu i tylu członków. ja szukam wzdłuż i wszerz, ale niestety nie potrafię tego odszukać. z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
Próbowałem szukać jak Ty i jeszcze w dół i w górę... też nic takiego nie znalazłem. Wydaje mi się, że dane wcześniej wprowadzone zostały wklepane dla naliczenia planu składek. Teraz trzeba czekać aż drużynowi, po uzyskaniu uprawnień, wklepią swoich podopiecznych i prawdopodobnie wtedy będzie możliwy taki podgląd na poziomie hufca. Po prostu wtedy Sezam się otworzy :D Jednym zdaniem Na razie nie szukaj bo nie znajdziesz... Tak na 100% nie jestem pewien tego co wyżej napisałem, to tylko taki mój mały nieśmiały wywód ;) pzdr

marcia
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: marcia » 01 cze 2009, 12:16

dziękuję za chęć pomocy :) rzeczywiście nie ma na razie takiej opcji - to już wiem od tych na górze :) a szkoda, bo jeśli teraz zgubiłabym kartkę z tymi danymi to miałabym problem, bo nikt nie wie jaka to była liczba...
"Dzieci nie są głupsze od dorosłych, tylko mają mniej doświadczenia".

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 04 cze 2009, 12:01

Nie wiem czy dokładnie tak to będzie działać, ale jesteście bliżsi prawdy niż Wam się zdaje :D
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Ewidencja”