Nowy Portal Wędrowniczy

Wydział Wędrowniczy wedrownicy.zhp.pl
j m b
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: j m b » 06 lip 2006, 19:39

marzenka pisze:Widzę, że off topic się zrobił, a wracając...
>>ciach<<
Zapewne "Druh" od "Wędrowniczego Internetu" (wartałoby go jeszcze wdrożyć, a nie firmować, że jest) wie najlepiej, a jak już ma być tak dużo i miernego w sieci o wędrownictwie i dla wędrowników, to może zrobić osobną strone dla wędrowników, osobną dla wędrowniczek, osobną dla instruktorów wędrowniczych, osobną dla harcerzy starszych, którzy aspiruja do wędrowników, osobną dla 'cywilów'...No i wtedy będzie dużo i wesoło <hahaha>
Mi sie wydaje, że jedna porządnie działająca strona zdziała więcej niż te które istnieją, a ... cóż, nie działają jak należy. Obstaję wciąż przy tym, że "Wędrowniczy Internet" jest pomysłem dobrym, któy w chwili obecnej może się sprawdzić. Taki rozbudowany portal na któym każdy znajdzie coś dla siebie na pewno przyciągnie różnych użytkowników. Nie widzę w problemu w tym, by na stronie znajdowało się miejsce na merytoryczne i poważne teksty i w tym samym czasie miejsce dla luźnej integracji w stylu Łatwopalnych. Wręcz uważam, iż hybryda taka może wyjść serwisowi na dobre.
Jakub Marcin Bartolik
62 KDHS "Brzoza" im. Stefana Szolc-Rogozińskiego
HKS "Sami z siebie..."

gzk84
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gzk84 » 07 lip 2006, 12:42

Dzięki Kubo bo takich ludzi tzreba wierzących w słuszność (pozytywność itp ;) myślę że neiktóre dyskutujace osoby nie znają założeń nowego portalu i wielu innych faktów. Portal ten ma byćmiejscem dla każdego wędrownika od szeregowego przez drużynowego wyżej. TReści portalu konsultowane były z wieloma osobami a teraz poddane są do dyskusji na forum. Mogę powiedzieć że część z pomysłów które tutaj padły już były planowane w portalu a część zostanie włączona. Czekamy na dalsze pomysły
hm. Jakub Juszyński

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 09 lip 2006, 17:37

Przyznaję się bez bicia, że nie znam, bo nigdzie o tym dokładniej nie ma - bez dwuznaczności i podtekstów. Widać pytać też nie warto, bo rzeczowej odpowiedzi i prostego przedstawienia faktów brak.
Co z nowych kierunków reform wyniknie i tak czas pokaże...oby coś jak najbardziej "pozytywnego", bo o to w tym wszystkim chodzi.
JMB - w moim rozumowaniu projekt "Wędrowniczy Internet" to nie to samo co projekt nowego portalu. Po mojemu "Wędorwniczy Internet" to jeszcze zarzucony już chyba pomysł wyrózniania stron poszczególnych środowisk wędrowniczych- to tak gwoli wyjaśnienia:). Poza tym to co cytujesz to tylko mój sarkastyczny obraz obecnej sytuacji, a nie propozycja zmian- jakby nie patrzał tak być nie może. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 09 lip 2006, 17:58 przez marzenka, łącznie zmieniany 1 raz.
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

j m b
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: j m b » 09 lip 2006, 20:00

marzenka pisze:Przyznaję się bez bicia, że nie znam, bo nigdzie o tym dokładniej nie ma - bez dwuznaczności i podtekstów. Widać pytać też nie warto, bo rzeczowej odpowiedzi i prostego przedstawienia faktów brak.
Co z nowych kierunków reform wyniknie i tak czas pokaże...oby coś jak najbardziej "pozytywnego", bo o to w tym wszystkim chodzi.
Mi ten kierunek wydaje sie logiczny i poprawny. Nie chcę tu wyjść na jakiegoś hurra-optymistę, niemniej jednak zdecydoawnie bardziej podoba mi się koncepcja jednego prężnego i co najważniejsze w ogóle FUNKCJONUJACEGO portalu niźli kilku małych, które i tak swoich zadań nie spełniają.
marzenka pisze:JMB - w moim rozumowaniu projekt "Wędrowniczy Internet" to nie to samo co projekt nowego portalu. Po mojemu "Wędorwniczy Internet" to jeszcze zarzucony już chyba pomysł wyrózniania stron poszczególnych środowisk wędrowniczych- to tak gwoli wyjaśnienia:). Poza tym to co cytujesz to tylko mój sarkastyczny obraz obecnej sytuacji, a nie propozycja zmian- jakby nie patrzał tak być nie może. Pozdrawiam
Ja się przyznam teraz, że z takim pojmowaniem "Wędrowniczego Internetu" o którym mówisz spotykam się bodaj po raz pierwszy. Wynika to zapewne z jakiegoś braku informacji. Przyznaję, Ale wciąż nazwa ta jest wybitnie ogólnikowa. Wydaje mi się, że duży serwis można spokojnie połączyć z tym co przedstawiłaś. Duzy dział mający na celu przedstawienia stron poszczgólnych środowsik. Taki "bank inforamacji" to chyba trafny pomysł. Myślę, że warto o tym pomyśleć na nowo i spróbować połączyć te dwa projekty. Jak strona mojej drużyny ruszy na nowo, to na pewno bysmy ją tam zamieścili. Podobnie ze stroną mojego Klubu Specjalnościowego :). zawsze to reklama ;)
Jakub Marcin Bartolik
HKS "Sami z siebie..."

gzk84
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gzk84 » 09 lip 2006, 20:23

To w woli ścisłosci "Wędrowniczy Internet" nie jest to projekt dotyczący tylko wyróżniania stron ponieważ tamten nie cieszył się dużym zainteresowaniem. Pod pojęciem :Wędrowniczy Internet: rozumieć należy ogół zabiegów jakie mają na celu utworzenie miejsc(a) w internecie tworzonych przez wędrowników i dla wędrowników (instruktorów, akademików). Dlatego wszelkie pomysły będą dla nas przydatne bo znając tylko "sarkastyczny obraz sytuacji " wiele nie zyskujemy.
hm. Jakub Juszyński

j m b
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: j m b » 09 lip 2006, 22:09

Tak też zrozumiałem zamysł całego przedsięwziąecia :]
Jakub Marcin Bartolik
HKS "Sami z siebie..."

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa