przyboczna niezrzeszona z ZHP?

Wydział Pracy z Kadrą i Kształcenia ksztalcenie.zhp.pl
ODPOWIEDZ
beniuch
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: beniuch » 31 lip 2010, 22:04

Czuwaj!
Chciałabym się dowiedzieć czy zakładając gromadę zuchową mogę wziać na przyboczną dziewczynę niezrzeszoną z ZHP? oczywiście ów dziewczyna wyraża chęć wstąpienia do naszej organizacji i dostapienia zaszczytu m.in. złożenia Przyrzeczenia ; ) jednak cenię sobie jej osobę, bo ma dobry kontakt z dzieciakami, jest kreatywna, obowiązkowa i uzdolniona plastycznie co ułatwia pracę na zbiórkach - sprawna para rąk do majsterki zawsze sie przydaje ; ) nie znalazłam nigdzie wymogów co do kadry jednostki, a często czytam jak osoby niezrzeszone zakładają nowe gromady,drużyny itd. a tu jest o tyle lepiej, że ja jestem już pewien czas w harcerstwie + mam doświadczenie z zuchami, nie jest ono wielkie, ale chyba przydatne i pomocne ; ) mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc ; )
sam. Joanna Janeczko

"Pozostawcie ten świat odrobinę lepszym niż go zastaliście"

K.D
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: K.D » 01 sie 2010, 12:18

Po twoim opisie jej osoby stwierdzam że jest dobrym "materiałem" na przyboczną. Zadbaj o to aby stała się jak najszybciej członkiem naszej organizacji oraz aby rozpali w sobie ogień:>

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 01 sie 2010, 12:19 przez K.D, łącznie zmieniany 1 raz.
phm. Kamil Domański HR
Komendant 5 WrSzH "Szaniec"
im. Powstańców Warszawy

24Olaa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: 24Olaa » 01 sie 2010, 22:07

moim zdaniem to bardzo dobry pomysł ; )
sam. Aleksandra Lewandowska
przyboczna 24 Toruńskiej Drużyny Harcerskiej "Strzelnica" im. Ernesta Setona
24 Szczep Harcerski im. Obrońców Westerplatte www.facebook.com/24SzczepHarcerski

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Kadra i kształcenie”