kształcenie szczepowych - standardy kursów...

Wydział Pracy z Kadrą i Kształcenia ksztalcenie.zhp.pl
Zablokowany
kasiakwapinska
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kasiakwapinska » 15 lis 2006, 14:25

Witam serdecznie:)

Mam ogromną prośbę o wypowiedzi dotyczące kształcenia szczepowych do funkcji. Jakie są Wasze doświadczenia, przemyślenia, potrzeby, sugestie... w zakresie standardów kształcenia szczepowych? Jakie - innych form, dróg czy sposobów przygotowujących do funkcji?

Z góry dziękuję za pomoc:)
Ostatnio zmieniony 15 lis 2006, 15:07 przez kasiakwapinska, łącznie zmieniany 1 raz.
hm. Katarzyna Kwapińska

s00hy
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: s00hy » 15 lis 2006, 14:47

Nasz zespół kształcenia ma za sobą organizację dwóch ogólnopolskich kursów komendantów szczepów. Powstał z tego całkiem fajny program zajęć. Przejrzałem go jeszcze raz i nie zmieniałbym za dużo w treściach. Może:
"Reforma oświaty a działalność szczepów" zamieniłbym na "Ciąg wychowawczy w Szczepie". Dodałbym też "Wykorzystanie metody wędrowniczej w pracy z kadrą szczepu."
Oczywiście same treści i konspekty mogę udostęnić zainteresowanym.
phm Rafał 's00hy'Suchocki HO
www.natropie.zhp.pl
Szczep 206 WDHiGZ "WołodyjowscY"
-=[ www.citygames.pl ]=- I love this Game

pir - ania
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pir - ania » 20 lis 2006, 22:45

Byłam swego czasu na kursie komendantów szczepów organizowanym przez CSI w Perkozie. Był to najbardziej motywujący kurs, na którym udało mi się być. Dowiedziałam sie naprawdę nowych rzeczy, wymieniłam doświadczenia itp. Nie zmeniłabym nic.
Chciałabym jeszcz eraz podziękować organizatorom za nadzwyczajne i fachowo (zwłaszcza merytorycznie) przygotowane zajęcia.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Kadra i kształcenie”