Regionalna Odznaka Turystyczna....? Jak zrobić?

forum harcerskich drużyn turystycznych
turystyka.zhp.pl
Zablokowany
matei
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: matei » 13 mar 2006, 19:29

Witam serdecznie!!!

Mam jedno pytanko. Wpadliśmy na genialny pomysł, aby zrobić regionalną odznakę turystyczną, a dokładniej związaną z Kaliszem, aby nasi harcerze mogli trochę posmakować turystyki itp.

To teraz pytanka:] Jak co, gdzie i kiedy? Ile może kosztować taka matryca? Czy trzeba zamawiać od razu jakąś ilość odznak? No i chyba najważniejsze. Chcemy żeby to była odznaka PTTK. Czy mamy się zgłosić do naszego oddziału czy do ZG PTTK?
62 KDHS "Brzoza" im. Stefana- Szolc Rogozińskiego

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 13 mar 2006, 20:08

Po co ustanawiać coś, co już jest :). Googlowałam 5 min. i...
http://www.pttk.pl/pttk/przepisy/index.php?co=ro_tzkal Z resztą nie wiem, czy ktoś z PTTK by przychylnie ten pomysł zaakceptował. To tak, jak kiedyś ktoś pisał, że zrobi jakiś pomnik w ramach próby na Znak Służby Kulturze. Lepiej się przejdź do swojego PTTK i tam pytaj.
Z tego, co wiem to takie odznaki reginalne są dosyć drogie, bo i zapotrzebowanie małe (u nas podobna regionalna kosztuje koło 10 zł za sztukę).
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

matei
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: matei » 13 mar 2006, 20:22

Heh. Wyobraź sobie Marzenka, że znam nasze regionalne odznaki:] Propo naszej, to nasza miała się nazywać Kalisz Średniowieczny:] A tak z innej beczki, to strasznie drogo płacicie za te odznaki. A jeżeli chodzi o PTTK, to przecież umowę podpisali...:)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2006, 20:22 przez matei, łącznie zmieniany 1 raz.
62 KDHS "Brzoza" im. Stefana- Szolc Rogozińskiego

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Turystyka”