HSR / HSRD ( Harcerska Służba Ruchu / drogowego ) w Szczec

forum drużyn Harcerskiej Służby Porządkowej, Harcerskiej Służby Granicznej i Harcerskiej Służby Ruchu Drogowego hsp.zhp.pl
Zablokowany
pawcio

Post autor: pawcio » 13 cze 2003, 10:30

Ludzie jeśli jesteście w drużynie która ma specjalność ( Harcerska Służba Ruchu Drogowego) to bardzo proszę piszcie wszystko co możecie na ten temat, jest mi to potrzebne aby ruszyć Z HSRD w SZczecinie - hętnie nawiżę kontakt z innymi drużynami o tej specjalności, hętnie zorganizujemy kiedyś warsztaty albo zlot drużyn Hsrd - horoba niech wkońcu ta specjalność ruszy na MAxa , przecież współpraca z policja daje takie możliwości- ech
zapraszam

--
drużynowy 3 dh HSRD im Franciszka Żwirki
hufiec szczecin

wioora
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: wioora » 20 sie 2003, 22:44

Hej!!!
Czy naprawde nie ma żadnych drużyn o tej specjalności???
Jeśli jakieś znacie to puśćcie sygnał, bo wierzyć mi się nie chce, że wszystkie wyginęły.
wiewi00ra
phm.Marta Drozd
Hufiec ZHP Szczecin-Dąbie
---------------------------------
"Drogę wyznacza się idąc..."

IwaN

Post autor: IwaN » 12 lis 2003, 20:11

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

IwaN

Post autor: IwaN » 12 lis 2003, 20:13

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--

JAMES
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: JAMES » 12 gru 2003, 19:56

Nie mam nic przeciwko druzynom HSRD ale czy to na prawde jest potrzebne?? gdzie tu idea harcerska... moze ja tego nie rozumiem...
A tak poza tym to pozdrowionka ze Stargardu a wlascieiwie z wygnania /WROCLAW/
pwd. Tomasz Gutowski HR
Drużynowy 17 TGDH "BEZKRESKI" im. BRONKA LOTA Stargard Szczecinski
Szef Harcerskiej Służby Informacyjnej Hufca Stargard Szczec.

wioora
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: wioora » 16 gru 2003, 11:02

W HSRD może faktycznie niewiele, dlatego właśnie chcę zmiany zakresu tej specjalności, ale narazie wszystko jest "w powijakach".
A co do idei harcerskiej realizowanej przy współpracy z policją, to chyba faktycznie nie rozumiesz ;).
Ale wytłumaczenia ci tego podejmę się dopiero, jak mi spadnie gorączka i jako tako dojdę do siebie (zmutowana grypa wcale nie jest fajna, oj nie :( ).
wiewi00ra
phm.Marta Drozd

JAMES
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: JAMES » 17 gru 2003, 14:13

Oki trzymam cie za slowo... Nie rozumiem bo nigdy mnie to nie interesowalo... zawsze mozna znalezc jakies naciagane powody, ale wierze ze pdasz mi takie ktore mnie usatysfakcjonuja i przekonaja... a na razie zycze powrotu do zdrowia:D
pwd. Tomasz Gutowski HR

IwaN

Post autor: IwaN » 09 sty 2004, 14:01

Czuwaj!
Czuwaj

--

JAMES
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: JAMES » 09 sty 2004, 15:59

dzieki IwaN...
Sorki ze tak wczedsniej napisalem o tych naciaganych powodach itp. Jednak otworzyles mi oczy... nie wiedzialem o tej sluzbie praktycznie nic oprocz tego ze jako taka istniej...
Ale masz niewatpliwie racje... JESTESCIE NAM POTRZEBNI :D
pwd. Tomasz Gutowski HR

IwaN

Post autor: IwaN » 10 sty 2004, 12:51

Czuwaj!
Czuwaj

--

wioora
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: wioora » 10 sty 2004, 16:15

9 Iwan, 9! :D Dzięki za życzenia powrotu do zdrowia - wróciłam jakiś czas temu, ale jakoś tak...(indianie, powódź pożar, kosmici, rodzeństwo - niepotrzebne skreślić), a skoro już i tak mnie wyręczyłeś, to James chyba mi wybaczy, że nie będę się powtarzać (bo nie mam chyba nic do dodania).
Pozdrawiam :)
wiewi00ra
phm.Marta Drozd

IwaN

Post autor: IwaN » 12 sty 2004, 19:36

Czuwaj!
Czuwaj

--

wioora
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: wioora » 13 sty 2004, 00:58

Przymierzamy się do szkoleń dla instruktorów. Dokładnego terminu nie jestem Ci w stanie podać w tej chwili, napewno nie przed końcem marca, ale czy w ciągu roku, czy już w wakacje - nie wiem. Jak będę miała konkrety - nie omieszkam napisać.
Pozdrawiam również:)
wiewi00ra
phm.Marta Drozd

t.m.nowak
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: t.m.nowak » 23 kwie 2004, 10:16

Przypominam, że pracę środowisk HSRD koordynuje i wspiera komendant Inspektoratu HSRD i HSG, dh Maciej Pietraszczyk - hsg@zhp.org.pl. Tam proszę kierować wszelkie uwagi i zapytania. Chociaż bardzo mnie cieszy dyskusja na forum.
Czuwaj!
hm. Tomasz Nowak HR
Wydział Specjalności GK ZHP

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „HSG/HSRD/HSP”