HRR - Edycja 2018

poświęcone ogłoszeniom nt. imprez
ODPOWIEDZ
77MazowieckaDH
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2018, 16:42
Hufiec:
Chorągiew:

HRR - Edycja 2018

Post autor: 77MazowieckaDH » 30 mar 2018, 09:31

Czuwaj!

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego, prawdopodobnie najlepszej imprezy harcerskiej o charakterze turystyczno - muzycznym :) Już dziś warto sobie zarezerwować czas, bo takiego wydarzenia nie można przeoczyć! Siódma edycja rajdu odbędzie się w dniach 14-17.06.2018, tradycyjnie na terenie kompleksu Las Radziejewski k. Żyrardowa.

Czym jest Harcerski Rajd Radziejewski? To impreza dla wszystkich, którzy liczą na dobrą zabawę, ucieczkę z harcówki i harcerstwo w starym dobrym wydaniu. HRR skradnie serce wielbicielom turystyki, miłośnikom dobrej muzyki, oraz poszukiwaczom nowych harcerskich przyjaźni. Wedle naszego założenia, HRR ma być imprezą ciekawą, nieszablonową i dopracowaną w każdy calu.

Przekonaliśmy Was ? Jeżeli jeszcze nie, to zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Można znaleźć tam wiele zdjęć i filmów, obrazujących jak wygląda Harcerski Rajd Radziejewski... no i czego można się po tym rajdzie spodziewać ;) Chcesz informator rajdowy? Wystarczy kliknąć!!!
-----
Sztab Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego – Edycja 2018
http://www.radziejewski.77mdh.pl | http://www.facebook.com/rajd.radziejewski

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Imprezy”