IX Harcerski Zimowy Rajd Nocny "Szlakiem mjr Hubala"

poświęcone ogłoszeniom nt. imprez
ODPOWIEDZ
Kinga.bf
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2013, 00:43
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Kinga.bf » 08 sty 2013, 00:52

Harcerski Zimowy Rajd Nocny jest imprezą dla wszystkich harcerzy ( jesteśmy otwarci na wszelkie organizacje harcerskie), organizowaną już od dziewięciu lat przez 4 Opoczyńską Drużynę Harcerzy Starszych " Trolle".
Rajd skierowany jest do harcerzy powyżej 13 roku życia, którzy chcą się bawić, spotkać ciekawych ludzi lub po prostu pragną utrwalić/ sprawdzić swą wiedzę z zakresu technik harcerskich. Choć brzmi to strasznie tendencyjnie, to HZRN jest nieszablonową imprezą, z której każdy wyjeżdża z masą fantastycznych wspomnień ( satysfakcja gwarantowana, albo zwrot pieniędzy;)). Warto dodać, że co roku dobieramy tematykę, która jest absolutnie niepowtarzalna i pozwala na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin ( w tym roku jest to np. Siły Zbrojne RP).
Rajd odbywa się w okolicach DMB, (w tym roku jest to 22-24 lutego 2013) co pozwala harcerzom choć raz w życiu celebrować to ważne święto w innym niż drużyna, szczep, czy hufiec gronie. Wszystko, czego oczekujemy od uczestników to uśmiech i szczere chęci, a nagrody znajdą się same;)
Więcej na facebookowej stronie Rajdu- wystarczy wpisać IX Harcerski Rajd Nocny "Szlakiem majora Hubala"...i dołączyć do ponad setki już zgłoszonych uczestników!
Czuwaj!
Komenda IX HZRN

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Imprezy”