joomla! warto miec

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
Zablokowany
yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 25 wrz 2007, 16:11

Mam nadzieje ze ta informacja troche pomoze, nie jest jej celem reklamowanie czegokolwiek. Dla uzytkownikow joomla!, warto to miec a przede wszystkim przeczytac, troche wyjasni, troche rozjasni, wydanie SDJ Extra wydawnictwa Software - Joomla!. Wlasnie pojawilo sie w kioskach, empikach itp, mozna tez zamowic, kupic na kilka osob. Troche wiecej na http://sdjournal.org/pl/sdj/issues/extra_26.html . Na marginesie glowny autor, Stefan "Zwiastun" Wajda to byly instruktor ZHP ;) Ślązacy powinni go znac ;)
.........................
# wedrownik.net

dono
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dono » 26 wrz 2007, 12:55

Apropo Joomli...

Ostatnio na brytyjskim forum E-scouts.uk znalazłem fajną rzecz . Skautowy , w barwach brytyjskich skautów schemat do Joomli . Nie od dzisiaj wiadomo , że mamy w ZHP osoby , które się na tej rzeczy znają . Jak zatem oceniacie możliwość powstania takiego czegoś ?

Żeby był bodziec do dyskusji , podam link do forum E-scouts.uk

http://www.escouts.org.uk/forum/showthread.php?t=2050
<KPW>
"Przed Nami jasnych godzin noc i moc młodzieńczych cnót
Przy innym ogniu , w inną noc , do zobaczenia znów..."

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 26 wrz 2007, 14:24

No dobra, tylko czy nie jest tak, że UK Scouts Org. ma gotowy cały SIW i tutaj autor proponuje oficjalną kolorystykę, tak żeby:
The only customisation you really need to do is edit banner.gif to make it the design you want
.

Pytasz, jak oceniamy możliwość powstania "czegoś takiego". Jeśli pytasz o schemat opierajcy się o system identyfikacji ZHP, to chyba przegapiłem taką księgę. Jeśli pytasz o jakikolwiek schemat na motywach harcerskich, to jest ich dużo już powstałych. Pewnie Ci, którzy je tworzą mają wystarczająco dużo swojej roboty, żeby bawić się w serwowanie nowych skinów dla funu.
Czy udostępnią już gotowe prace? Można pytać, ale wątpię...

Poza tym, mi się podoba, że jest kilka fajnych serwisów, dobrych projektantów w ZHP, które wyglądają nie dość, że solidnie, to unikatowo - patrz wedrownictwo, patrz nowe.niedlugo.wedrownictwo, patrz strona Rafała, patrz kilka stron szczepowych. Jest tego naprawdę sporo.

ps. "&#192; propos" a nie "Apropo".
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”