Fotograficzne ZHP

forum poświęcone tematyce harcerskiego internetu
KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 21 sie 2006, 11:15

Hmm... dyskusje, dyskusje... nic poza tym... tak ma to wyglądać?
W kwietniu pisałem do Jędrzeja Kunowskiego, w odpowiedzi na jego zaproszenie do współpracy... odpisał mi, że "cieszy się" i że "da znać"... na tym koniec korespondencji... Prosić się nie będę...
Właśnie wróciłem z KKK, poznałem tam pewną osobę, mogącą wiedzieć więcej niż ja o tym jak wyglądają prace nad "czymś nowym"... cóż, tracę nadzieję...
Wiem, że trzeba dużej pracy, aby powstało coś tak dobrego jak to, co stworzyli Adrian i Michał (pozdrawiam :) ), nie każdy musi mieć czas i chęci na to, normalna sprawa...
Jedyne, czego chcę to poważnego traktowania, jeśli ktoś z WPI GK pisze, że prace trwają to wierzę tak jest... jeśli tak nie jest to napiszcie, że nie ma nikogo kto chce stworzyć "nowe Foto ZHP" i temat zostanie zakończony...

Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony 21 sie 2006, 12:43 przez KubaM, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ruch rodzi organizację, organizacja się rozrasta, kostnieje, tłamsi Ruch... Ruch porzuca organizację!"

Wilk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Wilk » 22 sie 2006, 21:13

Trwają i to intensywnie:) Po "owocach" ich poznacie:)
Cierpliwość jest cnota...:) Poczekajcie więc i wtedy ruszcie z krytyką
Soohy Ty znalazłeś czy moze ktos Ci to pokazał;)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2006, 21:20 przez Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
phm. Adam Zawadzki - rzecznik prasowy ZHP
„stawiajmy wyzwania, świećmy przykładem”

panwac
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: panwac » 23 sie 2006, 10:38

Kuba wrócił z bieszczadzkich rozbojów... pogadaliśmy wczoraj krótko, ale to, co naszkicował wygląda obiecująco. ;)
hm. Piotr Nowacki kpt.j.
instruktor Zespołu Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP
instruktor Retmanatu Hufca Łódź-Polesie - HKW "Dal"
WODNIACY | SZANTOWIĄZAŁKA | WENECJA

sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 20 wrz 2006, 20:15

hm.. przecieki przeciekami, domysły domysłami a na stronie zhp.pl news o serwis-foto.zhp.pl to tylko przygrywka albo załatanie dziury? czy raczej już ktoś stwierdził że to może być?
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

s00hy
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: s00hy » 21 wrz 2006, 07:52

Do mnie dotarła plota, iż Panwac może wiedzieć coś więcej. ;-)
phm Rafał 's00hy'Suchocki HO
www.natropie.zhp.pl
Szczep 206 WDHiGZ "WołodyjowscY"
-=[ www.citygames.pl ]=- I love this Game

Jedrzej
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Jedrzej » 21 wrz 2006, 11:22

Napisze jeszcze raz bo czuje, że zostałem źle zrozumiany.
Serwis foto jest tylko serwisem pomocniczym, który jest miejscem archiwizacji zdjęć z imprez centralnych. Takie było jego założenie i on je spełnia. Może grafika nie jest najpiękniejsza, ale cóż. Jak ktoś może i ma chęci zrobić ładniejszą będę zobowiązany. Jak powstanie cały nowy serwis ZHP to zdjęcia z Copperminde się przerzuci do nowego i będzie OK. (Mądrzy ludzi mówili że się da, gdyż to kwestia odwołania się do bazy). Zadaniem obecnego jest zbierać zdjęcia i je upublicznić, gdyż wiele z nich istniało jedynie na moim twardym dysku.
hm. Jędrzej Kunowski (SQ5JRJ)
Szczep 205 WDHiGZ
im. gen. Mariusza Zaruskiego
Hufiec Warszawa Praga Północ

sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 21 wrz 2006, 18:11

no to już jest jakaś jasność:) a można wiedzieć kiedy ten nowy serwis zhp ma być? bo tak już o nim się mówi od dawna.
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

Wilk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Wilk » 26 wrz 2006, 19:27

Jak technika pozwoli;)
phm. Adam Zawadzki - rzecznik prasowy ZHP
„stawiajmy wyzwania, świećmy przykładem”

s00hy
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: s00hy » 08 sty 2007, 20:10

W Nowym Roku podbijam wątek.
I zyczenia dla Wszystkich: obyśmy doczekali :-)
www.natropie.zhp.pl

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 08 sty 2007, 22:46

No tak, zawsze jest tak ze ktos musi zaczac pierwszy ;) Wlasnie ogladalem zwiastun MIsia2 i sam wiesz dobrze jest ze ktos ma dobrze... i bardzo dobrze ;) Ale w tym temacie nie jest dobrze.
Krotko mowiac mozna cala dyskusje powyzsza i jakies informacje powyzsze i zapewnienia ze zaraz, ze sie robi itp wyciac bo nic nie ma. Chyba krotko i na temat? A konkretnie jedyne co zastalem po ZI to notka informacyjna o tresci rozmowy telefonicznej miedzy Panwacem a Kierownikiem ZI przeslana przez pierwszego do drugiego. To tyle... Stop... zero linijki jakiegokolwiek kodu... Stop zero jakichkolwiek ustalen i konkretow... Stop nie wiem na jakiej podstawie byly udzielane powyzsze zapewnienia...Stop
Informacje na podstawie zrodel wlasnych i archiwow IPN. Zrodla wlasne to WP i Kierownik ZI.

Informacja dobra (chyba). Old fakiry z old foto.zhp.pl przygotowuja wersje "zamknieta" serwisu, czyli wszystko co bylo w starym foto bedzie udostepnione, ale serwis bedzie mial juz forme "zamknieta" jako dorobek przodkow ;) Termin: szybko dość, a serio mamy nadzieje ze jeszcze w styczniu ujrzy swiatlo dzienne, to w koncu bardzo bogaty dorobek, duzo informacji, wiedzy i wspomnien wielu, szkoda zeby zostal zmarnowany.
.........................
# wedrownik.net

s00hy
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: s00hy » 08 sty 2007, 23:11

Żadnych szans na otwarcie? To będzie jak lizanie loda przez szybę. :-).
www.natropie.zhp.pl

KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 09 sty 2007, 12:09

Jeśli tylko przywrócicie starą wersję, przyjdą dawni użytkownicy po to by usunąć swoje zdjęcia... wielu na to czeka...
yama pisze:... to w koncu bardzo bogaty dorobek, duzo informacji, wiedzy i wspomnien wielu, szkoda zeby zostal zmarnowany.
To wszystko już zostało zmarnowane!!
"Ruch rodzi organizację, organizacja się rozrasta, kostnieje, tłamsi Ruch... Ruch porzuca organizację!"

orcus
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: orcus » 09 sty 2007, 12:24

Pytanie brzmi czy ja da sie przywrocic?

Bo jesli okaze sie ze zostala usunieta ze wzgledow bezpieczenstwa(dziurawy kod) to IMO sie nie da...
Pozdrawiam
orcus

.: Linux is like a wigwam - no gates, no windows and Apache inside :.

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 09 sty 2007, 14:54

KubaM pisze:Jeśli tylko przywrócicie starą wersję, przyjdą dawni użytkownicy po to by usunąć swoje zdjęcia... wielu na to czeka...
Dlatego temat czeka jeszcze tylko na ekspertyze prawna i jezeli okaze sie negatywna to temat umrze, ale wlasnie takie podejscie do tematu zawsze go zabije, wczesniej czy pozniej, ja osobiscie po doswiadczeniach foto.zhp.pl wlasnie ze wzgledu na to nie mialbym ochoty kontynuowac tematu, czlowiek ma wystarczajaco duzo problemow w zyciu zeby sobie dodawac nastepny z ludzmi ktorzy nie wiedza po co i dlaczego cos umieszczaja w Internecie i robia sobie wystawke a nie miejsce do dzielenia sie okruchami zycia.
KubaM pisze:
yama pisze:... to w koncu bardzo bogaty dorobek, duzo informacji, wiedzy i wspomnien wielu, szkoda zeby zostal zmarnowany.
To wszystko już zostało zmarnowane!!
No coz, nie mialem na to wplywu wiec nie ustosunkuje sie, ale pozwolisz ze zamiast plakac postaramy sie cos uratowac?
# wedrownik.net

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 09 sty 2007, 14:56

orcus pisze:Bo jesli okaze sie ze zostala usunieta ze wzgledow bezpieczenstwa(dziurawy kod) to IMO sie nie da...
Nie, przyczyny "likwidacji" foto byly merytoryczne i typowo ludzkie. Oczywiscie skrypty powstawaly jakis czas temu, ale do konac byly rozwijane przez autora. W tej chwili takze to wlasnie autor przygotowuje je do publikacji.
# wedrownik.net

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerski Internet”