PRAWO... A MOŻE CEL? IDEAŁ? WZÓR!!!!

O idei harcerskiej, naszych zasadach, Prawie...
Patka_69
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Patka_69 » 14 mar 2004, 14:06

Hmm... :):):), ale druh mądry... :):):)... Nie pozostaje mi nic innego jak się :) i podziękować za te słowa, bo...
... Nie wiem... ojoj... :)
Jest druh świetnym instruktorem... :)

PS: Musiałam coś napisać. Miało być jakoś ściślej ,ale niestety się nie udało... jeszcze nie wyszłam z podziwu... :)
"By każda mała myśl,
czyn lub słowo,
braterskie było...
Tak iść do celów wielkich."

Ursus
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Ursus » 14 mar 2004, 16:42

Patka_69 napisał:
Hmm... :):):), ale druh mądry... :):):)... Nie pozostaje mi nic innego jak się :) i podziękować za te słowa, bo...
... Nie wiem... ojoj... :)
Jest druh świetnym instruktorem... :)

PS: Musiałam coś napisać. Miało być jakoś ściślej ,ale niestety się nie udało... jeszcze nie wyszłam z podziwu... :)
Dziękują za te miłe słowa. Z tego co widzę po druhny wypowiedziach, jest druhna mocno zafascynowana harcerstwem i głęboko wierzy w jego pozytywną ideologię. Potrzeba nam właśnie takich ludzi jak najwięcej. Nie wiem czy mogę polecić moje rozwiązanie tych spraw, wiem jedno, u nas to działa a do tego, nie toleruję niestety maskowania i pobłażania w tym temacie.
Życzę druhnie aby nie musiała rozstrzygać takich spaw, bo tak by było najpeliej:) i wszystkiego dobrego na długiej i często nie łatwej harcerskiej drodze. Czuwaj!
Ursus
Przyboczny 36HDCzB"Kombinatorzy"
Chorągiew śląska Hufiec Jastrzębie Zdrój
"Prawdziwa ambicja to ciągłe dążenie do celu, którego nigdy nie osiągamy, bo ciągle dźwigamy poprzeczkę...!"

Patka_69
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Patka_69 » 14 mar 2004, 16:54

Ursus napisał:
Nie wiem czy mogę polecić moje rozwiązanie tych spraw, wiem jedno, u nas to działa ...
Uważam, że rozwiązanie tej konkretnej sprawy, druha metodą, było najlepszym wyjściem. Nie mam pojęcia jaki jest ten chłopak, ale napewno zrozumiał.
"czasami skuteczność bywa najważniejsza... nie ważne jakimi metodami uzyskana..."

PS: A co to harcerstwa, tak, to "chyba" moje całe życie... :):):)

POZDRAWIAM CIEPLUTKO
PATKA
"By każda mała myśl,
czyn lub słowo,
braterskie było...

Patka_69
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Patka_69 » 21 mar 2004, 09:47

Gdyby nie ten tekst, który został stworzony przez moją spontaniczność... już dawno bym się poddała... :(
"By każda mała myśl,
czyn lub słowo,
braterskie było...

Darke

Post autor: Darke » 25 mar 2004, 14:45

To piękne ze prubuje sie dazycz do ideau i tak powino sie robic czuwaj !

Molcia

Post autor: Molcia » 16 kwie 2004, 17:44

Mysle, ze taki problem moze byc spowodowany mowieniem na "ty" do kadry. Poprostu czasami mlodsi harcerze nie znaja granicy, tego co im wolno, a czego nie. Prowadzi to do wielu nieporozumien,moze tez byc powodem malego zachwiania autorytetow.A mysle, ze starsi dla mlodszych autorytetami jednak byc powinni!

--
Życie jest piękne:)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerskie ideały”