III Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Medycznym i Drogowym

forum Harcerskiej Szkoły Ratownictwa
hsr.zhp.pl
Zablokowany
bulon
Stały bywalec
Posty: 371
Rejestracja: 06 gru 2003, 04:46
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bulon » 03 paź 2004, 09:50

moze nie wszyscy wiedza ale na tych zawodach byla rowniez harcerska ekipa.
chcialbym sie dowiedziec o szczegoly jej wystawienia, miejsce ktore zajela oraz plany na nastepne zawody ekipy reprezentujaca zdaje sie ZHP HSR
Braci się nie traci

CYREK1
Starszy użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 26 lis 2003, 13:01
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: CYREK1 » 03 paź 2004, 16:02

Na mistrzostwach była ekipa z Harcerskiej Grupy Ratowniczej "POMORZE", szczegóły wystawienia ekipy, nic prostszego, wystarczy się zgłosić, wpłacić wpisowe i jechać :)
Zawody są impreza otwartą.
jeśłi chodzi o Nasze wrażenia to było na prawde świetnie, impreza przygotowana na bardzo wysokim poziomie, miejsce które zajęliśmy, hm. powiem tylko tyle, że wyprzedziliśmy przeszło 30 załóg w tym kilka zespołów "R"
Prawdę mówiąc zajęlibyśmy miejsce o wiele wyższe, gdyby nie to, że na większości pi8nktów popełniliśmy tzw. "błąd krytyczny" nie wzywając zespołu ALS i nie kontaktując się z koordynatorem medycznym. Wynikało to z faktu, że na co dzień nie jeździmy w zespołach wyjazdowych, nie ma przyjętych procedur w tym względzie i organizatorzy nie do końca sprecyzowali swoje oczekiwanie.
Szkoda, bo nie oceniono w ten sposób naszych umiejętności, nawet jeśli postępowanie było świetne, bezblędne, to jeśli niue wezwaliśmy zespołu ALS nie otrzymywaliśmy pynktów :(
Jedna w ogóle się tym nie przejęliśmy, bo na zawodach nie ma atmosfery rywalizacji, jest po prostu dobra zabawa i nauka.
Wyciągnęliśmy wnioski na przyszłośc i już wiemy, że za rok znowu wystartujemy.
P.S. Zdjęcia niedługo do obejrzenia na stronie HSR
hm. Mariusz Cyrulewski
instruktor HSR

bulon
Stały bywalec
Posty: 371
Rejestracja: 06 gru 2003, 04:46
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bulon » 03 paź 2004, 20:53

cyrku a mozesz wyjasnic czy byliscie reprezentantem HGR Pomorze czy HSR ZHP bo liscie Czuwaj bylo ze ZHP a to chyba jednak jest roznica ::)
Braci się nie traci

CYREK1
Starszy użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 26 lis 2003, 13:01
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: CYREK1 » 04 paź 2004, 09:10

Ja osobiście nie widzę różnicy, będąc reprezentantem Harcerskiej Grupy Ratowniczej "POMORZE" myślę, że należycie reprezentowałem Harcerską Szkołę Ratownictwa a tym samym Związek Harcerstwa Polskiego - można zapytać przewodniczącej Rady Programowej HSR albo Szefa HSR, obie przyglądały się Naszym zmaganiom podczas mistrzostw.
Jednocześnie powtarzam, że takich reprezentacji ZHP mogło być więcej, nic nie stało na przeszkodzie oprócz wpisowego, które w naszej kategorii wynosiło 240 zł za osobę8)
hm. Mariusz Cyrulewski
instruktor HSR

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Ratownictwo”