problem

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
pawko
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pawko » 26 gru 2004, 21:16

mam problem
mój zastęp liczy jedynie 3 osoby.....moi koledzy są niezbyt dobrymi kolegami a oprócz tego mój zastępowy nie chce szukać nikogo więcej.....ale jeśli ja kogoś znajdę to nie będzie miał nic do gadania bo tu wejdzie drużynowa,......ale jak tu kogoś zdobyć. prubowałem wielu argumentów ale żaden nie wypalił....proszę o pomoc....:(

gzk84
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: gzk84 » 26 gru 2004, 22:03

Myślę że jeśli zastęp ma trzy osoby to wogóle nie jest zastępem a jeśli zastepowy nie chce szukać nikogo wiecej to moze zmienić zastepowego? A druga sprawa porozmawiać z druzynowym o jakiejśakcji naborowej drużyny zawsze w wiecej osób łatwiej
hm. Jakub Juszyński

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 26 gru 2004, 22:33

musisz pogadac z druzynowa ze cos takiego sie dzieje ona poinnna cos na to poradzic i rozwiazac tn problem
biszkopt

paunow
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: paunow » 05 lut 2005, 12:57

U mnie w drużynie działa 3-osobowy zastęp- w sumie. Nie jest tak, że dziewczyny nikgo więcej nie chcą. Stało się tak, ponieważ są one w tym samym wieku, a pozostałe dziewczyny były w jednej szóstce w GZ... Ja wiem, czy to jest zły zastęp? Myślę, że dużo łatwiej jest się im dogadać. Prawda też jest taka, że bardzo się ze sobą zżyły... Jednak to wszystko zależy od tego jakie osoby tworzą dany zastęp...
...w górach jest wszystko co kocham...

hajder

Post autor: hajder » 24 mar 2005, 21:55

paunow - zapytaj sam siebie czy to jest tak naprawdę wychowawcze, że istnieje 3-osobowy zastęp, który nie chce przyjąć nikogo do siebie...

znam sytuację, w której podobne zastępy doprowadziły drużynę do ruiny...

delfin_jaskolka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: delfin_jaskolka » 26 mar 2005, 18:01

Nie możecie dać ogłoszenia na stronie hufca?????????????
Deli

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”