Kreatywność na zbiórkach

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 22 gru 2004, 21:11

a tak wogle to mam pytanie wybiera sie ktos moze na jakis kurs druzynowych .. bo z checia bym jakis zalczyl.. :)
biszkopt

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 23 gru 2004, 21:55

Ptysiek :) harcerze to ponoc gatunek na wyginieciu ( czyt. ten ktorego Pan Bóg obdarzyl niesamowita spontanicznoscia, glupota i dziwactwem :P) ale masz racje :) a co do zlotu to ja sie wybieram :) jeszcze sie nie zglosilam ale zrobie to..wkoncu koniec grudnia za tydzien juz.

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 23 gru 2004, 23:04

;)... nic dodać nic ująć... ;)
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 24 gru 2004, 10:46

swieta!!!!! :D
biszkopt

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 24 gru 2004, 10:47

a no wlasne jescze jedna zecz do zrobienia swiatelko betlejemski na pasterce ... waryty .. :)
biszkopt

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 24 gru 2004, 11:28

heh... Biszkopta dawno nie było i chce nadrobić to swoimi postami ;) spokojnieee... :D

Wesołych Świąt !!! ;)

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 25 gru 2004, 20:50

no z tym byl problem :D
ale jakos sie udalo
:D :lol
tak powaznie to problem byl nie tyle ze staniem na warcie co przyjsciem wogle na pasterka :)
biszkopt

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 26 gru 2004, 14:44

ne no jakos wkoncu przyszli
:)
a co do mnie to ja ogolnie podarowalem sobie na jakis czas karnet na miejsce przy ambonie :D

WRACAJAC DO POMYSLOW :D
to tk sobie mysle ze powinsmy sie zainteresowac WOSP
i pomyslec czy nasze druzynki moga w nm jakos pomoc...

dobry pomysl na zrobienie dobrego uczynku :)
biszkopt

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 26 gru 2004, 15:08

Co do w WOŚP'u to ja myślę, że każda drużyna harcerska chciałaby wziąść w tym udział i bierze i pomaga. Ale jak słyszałem J. Owsiak powtarza, że to nie jest impreza harcerska, bardzo jest zadowolony naszą pomocą i dziękuje nam... ale to nie jest impreza harcerska i slyszałem, że powinniśmy się od tego najbardziej oddalić... niecałkiem... ale oddalić...

Ale dla to mnie bzdura! Aczkolwiek tak własnie mówi J. Owsiak... ale myslę, że w pewnym, sensie... w pewnym... jest to harcerska impreza... ilu ludzi zauważa w nim naszą pomoc, harcerzy. Sam znam harcerza, któy właśnie przez WOŚP jest dzis w ZHP i był nawet moim drużynowym kiedyś.

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 26 gru 2004, 15:37

wydaje mi sie ze akurat te teksty sa do organizaji zebysmy nie wtracali sie do sparw wyzszych niz chwycenie za puszke itp :)

wkonu od tego powoluja sztaby...
biszkopt

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 26 gru 2004, 20:42

WOSP to super sprawa.... biore w tym udzial juz 6 raz, w zeszlym roku zabralam moje dzieciaki ( w ogromnej liczbie 2 :p) i bylo fajnie. Teraz tez tak zrobie... niestety one sa jeszcze za male na indywidualna puszke ale i tak beda ze mna zbieraly:) Choc biszkopt nie wiem jak tam u Ciebie... ale u nas termin zglaszania sie do kwestowania juz minal...a co do nieharcerskosci tej imprezy to mi sie tak nie wydaje. To wlasnie harcerze szaleja pod scena przy najbardziej badziewiastych wystepach do ostatniego utworu, to oni zmarznieci od rana do zmierzchu koczuja w beretach i mundurach(mimo ze ich nie widac pod zimowa kurtka i dwoma szalikami) na ulicach, pod kosciolami i supermarketami. Nawet w studiach nagraniowych( do ktorych kiedys bardzo bardzo chcialabym pojechac w czasie wospu). Osobiscie uewazam ze tego dnia harcerzy z puszkami jest wiecej niz zwyklych wolontariuszy. Ale to tylko moja opinia:) Lecz u mnie tak chyba jest.... pare ludzi ze szkol ...po dwie, trzy puszki i to wszystko a nas? wiara co niemiara:) no to tyle i zycze pelnej puszki( ale samych banknotow), ani jednego serducha pozostawionego na przyszly rok, fajnej pogody...chociaz w sumie do 11 stycznia sa plusowe temperetury wiec bedzie fajnie:) noi super zabawy podczas koncertow WOSPu i oczywiscie jeszcze niezapomnianego Swiatelka do nieba :)

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 26 gru 2004, 22:00

moi juz dawno maja zalatwione identyfikatory zwlaszcza ze jestem jednym z glownych organizatorow a dokladniej odpowiedzilanym za rozlicznie :)
biszkopt

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 26 gru 2004, 22:13

a co do wospu ogolnie to zeczywiscie u nie praktycznie wszyscy harcerze sa wolontarjuszami
biszkopt

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 27 gru 2004, 01:19

Harceskość WOŚP'u juz oceniałem... tak jak Kama mówisz ;) tylko tak jak naipsałem wcześniej... takie jest zdanie głównego organizatora...
Co do WOŚP'u w tym roku to jestem w sztabie głównym w moim mieście, aczkolwiek są dwa sztaby... czyli jestem w grupie jakiś... 30... no może 35 osób organizujących WOŚP w Ostrowie Wlkp. I tu jeszcze jedna niespodzianka..... Zawsze brałem udział w WOŚP'ie, aczkolwiek nigdy jeszcze nie miałem własnego indyfikatora.... tym razem jako członek sztabu będę miał pierwszy raz. heh ;)

Wiecie... tak się wogóle zastanawiam co WOŚP ma to kreatywności na zbiórkach :D heh

BISZKOPT ! Nie mam nic do Ciebie.. i do dh.cytrynki.... i do nikogo... jestem pozytywnie nastawiony do ludzie, do świata... ale czy wy nie przesadzacie w te święta z tymi postami? Offtopici offtopicami... ale no BEZ PRZESADY! A jeszcze jak piszesz Biszkopt post, a pod nim następny... i jeszcze następny.... no to sorry ;) Ale istanieje taka opcja, która się nazywa - Edytuj. Dzięki niej możesz zedytować swój post, tu czytaj, że możesz coś jeszcze dodać, a nie bez sensu pisac następny. Naprawde jest to bez sensu ;) A jeżeli nabijasz posty... top jezcze gorsza rzecz :D
To co chcecie sobie powiedzieć między dh.cytrynką.... to możecie na privie :P a nie publicznie... bo.. tak naprawde nie obrażajcie sie... ale nie wiem czy większości to obchodzi (nie piszę, że kompletnie nikogo :p). Ale takie jest moja zdanie... i myślę, że wszystkich moderatorów chociarz podobne...
Moja rada... przystopujcie ;)

cytrynka

Post autor: cytrynka » 01 sty 2005, 17:50

CZUWAJ!!
Chciałabym zaproponować temat, który uważam za bardzo atrakcyjny, w dzisiejszym świecie z uwagi na problemy z komunikacja ogólnoludzka, która zdecydowanie powinna służyć nam w rozmowie i rozwiązywaniu problemów z młodzieżą...Ale nie zbaczając z tematu chciałabym zakreślić krąg naszych działań rozwijających interpresonalne kontakty

Druhny Druhowie zastanówmy, sie jakie metody mogą pomoc nam w tym cudownym dziele wychowania
CZUWAJ!!

--
nauczanie elementarne opierajmy na systemie monitorialnym

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”