Andrzej MORRO Romocki

forum poświęcone historii harcerstwa
Zablokowany
MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 22 kwie 2006, 19:54

Druhny i Druhowie!

Nazywam się Michał Ludkiewicz (phm.), jestem drużynowym drużyny starszoharcerskiej im. Andrzeja MORRO Romockiego od (6 lat) z Ornety (Warm. - Maz.) poszukuje kontaktu z drużynami mającego za bohatera Andrzeja MORRO. Zarówno z ZHP, ZHR jak i szkół, instytucji.
Celem moich poszukiwań jest wymiana informacji oraz nawiązanie współpracy z w/w jednostkami, chciałbym, aby w bliskiej przyszłości można było zorganizować w Warszawie spotkanie jednostek, których patronem jest Andrzej MORRO w dniu 15 września, w celu uczczenia naszego wspólnego bohatera.
Moim drugim celem jest poszerzenie wiedzy na temat Andrzeja MORRO wśród harcerskiej braci oraz młodego pokolenia, a także pomoc w 'pracy z bohaterem' drużynom im. Andrzeja MORO Romockiego
Proszę też o przekazanie wszystkim, którzy interesują się historią Andrzeja MORRO, bo wiem że nie do wszystkich dotarłem.

Liczę na pomoc i współpracę.

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!

Michał Ludkiewicz

harcmed@wp.pl
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
S t e f a n M i r o w s k i „ S p ł a c i ć d ł u g ”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz
Chorągiew Warmińsko - Mazurska

predek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: predek » 22 kwie 2006, 22:07

Cześć.
Do niedawna byłem drużynowym 153 Białostockiej Drużyny Harcerskiej im. Andrzeja Romockiego Morro. Obecnie drużynowym jest mój wychowanek - pwd. Dawid Czarniecki. Przekażę mu informację o Twoich poszukiwaniach :).

Podoba mi się Twój pomysł. Nawet bardzo. Ciekawe, czy nadal przysługiwałoby mi prawo do wzięcia udziału w zlocie drużyn "Morro".

Pozdrawiam serdecznie!
pwd. Kamil Mirowski HR
drużynowy 137 BDW "Agrikola"
hufiec Białystok
[B11]

MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 22 kwie 2006, 23:44

Jak narazie nawiązałem współpracę z kilkoma drużynami z ZHR (Warszawa - szczep 4 i z Gorzowa) i jedną z ZHP (ze Zwycięży) .
A idea moja jest taka, żeby zjednoczyć ludzi, którzy interesują się historią MORRO oraz drużyny i instytucje im. MORRO lub mające z nim związek.
Dlatego na planowany Zlot- może za dużo powiedziane, bardziej spotkanie będą zaproszeni wszyscy, którzy wyrażą chęć współpracy.

Pozdrawiam

PS.
A żeby nie zapomnieć prześlij mi e-maila na adres harcmed@wp.pl, bo tak moogę niechybnie zapomnieć.

Z góry dzięki.

Michał
Tymczasem długi trzeba spłacać, depozyty przekazać innym. Może nikt im tego nie powiedział?”
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz

MYCHAS
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: MYCHAS » 23 kwie 2006, 11:25

Cześć !
A czy znasz jakieś drużyny im. MORRO lub osoby, które intersują się jego historią jeżeli tak to proszę o namiary lub info.

Jeżeli macie strone internetową, to mam małą prośbę o adres.

Michał
www.orneta.zhp.pl

hm. Michał Ludkiewicz

jogurt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: jogurt » 27 cze 2006, 10:12

Czołem! Jestem przybocznym 101 ŁDW im. hm. kpt. Andrzeja Romockiego "Morro". Z nami możesz łapać kontakt :) Zapraszam na naszą stronę: www.sad101.prv.pl Tam znajdziesz adres do mnie, jestem administratorem tej strony.

Pozdrawiam!
pwd. Maciej "Jogurt" Trojanowski
ZHP Hufiec Łódź- Bałuty "Promienistych"
Szczep "GNIAZDO"

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Historia”