Jak promować?....Jak promujemy?....

Zablokowany
słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 21 maja 2004, 22:04

No właśnie... dwa istotne pytanie... jak promować w tych czasach to raczej wiadomo .... ale jak promjemy ... tu jest wiele kwestii.... Jak wy promujecie harcerstwo? Czy to są dobre sposoby? Czy prubujemy wszystkiego? Jak powinnyśmy może robić by było lepiej?... Czy idzie jeszcze lepiej zrobić (w to nie wątpię :) ) Więc... podzielcie się ze mną Bracia waszymy opiniami ... co uważacie za konieczne... szalone pomysly (ktore dla nnie są dobre) itd. , cokolwiek by się ruszyć ... by pokazać, że jeszcze i NA ZAWSZE w nasszym państiwe będą działać harcerze, że są .... i chcą nadal być "forever". Pokażmy ludziom na co na stać....nie przychodzi mi narazie nic do dłowy ... żaden konkretny pomysł... ale narazie tylko to co wyżej napisałem ....może coś wymyślę .... ale nie jestem sam... jesst nas WIELU , pokażmy się ... i udowodnijmy ludziom, że nie jesteśmy zwyklimi ludźmi....
Pewnie takich zdań jak te moje .... było wiele ... ale trzeba w końc coś zrobić :) bo nie wiem jak wy ... ale ja chcę i staram się służyć Bogu, LUDZIOM i Ojczyźnie.
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

Marecki
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Marecki » 15 cze 2004, 18:54

Ja tak sobie myślę że ciekawym pomysłem na promowanie harcerstwa jest nawiazanie stałej współpracy z jedną lub kilkoma lokalnymi gazetami i rozpoczęcie takiego działu jak np. "Harcerskie drużyny w naszym regionie/naszym mieście" w takich artykułach można by przeczytać o tym gdzie działają takie drużyny co robią jak idzie im wspópraca ze Szkoła, miastem itp. mogło by to jakoś pomóc pomysł niestety nie jest jeszcze sprawdzony w praktyce.

Pozdrawiam serdecznie
Marecki
phm. Marek Jędrzejek H.O
Inspektorat Ratowniczy Śląskiej Chorągwi ZHP
http://www.hsr.slaska.zhp.pl

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 17 cze 2004, 13:56

A co myślicie o jakiś festynach harcerskich .... na których można pokazać NASZĄ SIŁE. Pokazać, że jesteśmy ... itd. ???

Czy przychodzi wam jeszcze jakiś inny pomysł na myśl...... ??? Proszę mówcie... nawet jeśli jest to pomysł szalony, ...lecz realny ..... jak to powiedział jeden druh ...."pomysł szalony .... dlatego niezły ;)"

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 17 cze 2004, 14:12

moja druzynka w ta sobote organizuje imprezke .. zabawy w pobliskiej "wiosce"

i kontakty mozna nawiazac ze szkola bo to na jej terenie bedziemy ..
i napewno rodzice cos uslysza
a juz napewno ekspedientki w sklepach przekarza wszystkim ze harcerze przylezli :D

a do tego mozna ruszyc druzynke do pracy spolecznej .. wkoncu to tez mozna do tego zaliczyc
prawie harcerska swietlica srodowiskowa :)
biszkopt

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 17 cze 2004, 14:19

biszkopt napisał:
moja druzynka w ta sobote organizuje imprezke .. zabawy w pobliskiej "wiosce"
jakie to zabawy ... jeśli mozna wiedziec ???....

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 17 cze 2004, 19:02

w skrucie dogadalismy sie kiedys z dyrektorka podstawowki na wiosce ze udostepni nam sale na biwak w zime a przy okazji jednego dnia pobawimy sie z dzieciakami z wioski ..

biwak odbyl si ew innej wiosce ..
ale niedawno do niej zadzwonilem i powiedzialem ze moje maluchy nie maja co robic a chcialy by zrobic cos na spolecznaika ...
i mamy przyjechac i zrobic jakas impreska zajmuja sie tym moje maluch przyjade jutro do domu ..studia.. to sie dowiem co wymyslily .. :)

ale to bedzie cos w stylu
troche plasow integeracje ... jakas smieszna musztra ..pierwsza pomoc w brechawkowym wydaniu .. moze jakis maly rajdziki dookola wiochy itp .. ognissko obowiazkowo ... a jak bedzie padac to idziemy na sale gimnastyczna .. moze pomalijemy cos .. skombinuje jakies przescieradlo czy cos i pobazgramy krzyz harcerski :) :D jeszcze nie wiem .. dokladnie
ciekaw jestem jak moje dzieci sie wywiaza z tego zadania ..
biszkopt

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 17 cze 2004, 19:44

.....ciekawe..... musi mi druh później powiedzieć jak to wypaliło ;)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja i informacja”