Cisza na stronie Zespołu Zuchowego

Wydział Zuchowy zuchy.zhp.pl
Zablokowany
dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 21 cze 2006, 20:18

joanna czopowicz pisze:Jakbys sie lepiej przypatrzyła to zauwazyłabyś, że stronka Zespołu Zuchowego jest chyba jedyną, najszybciej aktualizowana strona Zespołów GK.
Małe sprostowanie- strona Zespołu Harcerskiego także jest na bieżąco aktualizowana. Jednocześnie zachęcam do współpracy, np. poprzez przesyłanie informacji o tym, co się u Was dzieje i przesyłaniu ciekawych matriałów.
Czuwaj,
pwd. Rafał Matuszewski HR

aniak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: aniak » 22 cze 2006, 07:55

Wydaje mi się że info w aktualnościach to bardzo dobry pomysł i bardzo ułątwiający orientacje czy coś nowego się pojawia i w jakim dziale. Czasami po prostu ludzie nie zaglądaj dalej tylko na strone główną. :)

danonek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: danonek » 23 cze 2006, 11:03

Ja jestem ciekawa, co Zespół Zuchowy w nowym składzie wypracował w ciągu tych trzech czy czterech miesięcy, czym się zejmuje obecnie, bo mało na ten temat było na stronie Zespołu, oprócz kolorowanek, to było dośc cichutko... I mam wrażenie (mam nadzieję, że mylne), że po zmianie składu prace zespołu cichły, wcześniej było dość głośno na temat tego co dzieje się w byłym Wydziale Zuchowym. Jeszcze jedno pytanko czy współpracownicy równa się członkowie zespołu?Pozdrawiam:)
phm. Monika Zdanowicz
Komendant szczepu 50 STDHiGZ
Hufiec Toruń

danonek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: danonek » 24 cze 2006, 07:53

A czy powołany został już w takim razie Zespół tzn. czy znany jest jego skład, bo na stronie widoczna jest tylko szefowa i współpracownicy?
phm. Monika Zdanowicz
Hufiec Toruń

emilka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: emilka » 24 cze 2006, 13:16

Moniko nie wiem jakich informacji oczekujesz. Obecnie Zespół Zuchowy spotyka się 1 - 2 raz w mieiącu i raczej realizuje sprawy bieżące czyli: pracuje nad 3 propozycjami programowymi - Jeden Świat Jedno Przyrzeczenie, Niebo Gwiaździste nade mną, Prawo Zucha we mnie, Mam szczerą wolę, obiecuję. Trwają pracę nad trzema poradnikami dla druzynowych zuchowych, przygotowywane są sprawności zuchowe do druku - uzupeniana bibliografia, opracowywane nowe, uaktualniane stare sprawności zuchowe.
Są opracowane letnie Zuchowe Wieści... trwają prace nad jesiennymi.
po zablokowaniu strony wiele materiałów wymagało ponownego opracowania a możliwość pracy na stronie mamy od kwietnia, jeśli chodzi o stronę ZW od maja.
obecnie przygotowujemy materiały o gromadach ZHP pgk oraz zuchach na świecie... zostanie to zamieszczone w czasie wakacji na stronie.
Na bieżaco działa poradnictwo internetowe.
A jeśli chodzi o działania zewnętrzne - nie wiem, czy wiesz, ale w ostatnich spotkaniach programowch nie biorą udziału szefowie referatów, zmieni sie to jesienia. Więc nie opisujemy naszych spotkań z programowcami chorągwi.
pozdrawiam!

Emila Kulczyk
Szefowa Zespołu Zuchowego WM GK ZHP

danonek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: danonek » 24 cze 2006, 15:07

Dziękuję za odpowiedź, myślę, że takie informacje były potrzebne pozdrawiam i życzę owocnej pracy:)
phm. Monika Zdanowicz
Hufiec Toruń

rumianek
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rumianek » 23 lip 2006, 22:38

A ja mam takie spostrzeżenie :) Fajny jest nowy "lajołt" strony ZW ale czy te zuchy muszą wyglądać jak żywcem wyjęte z japońskiej bajki? :D
Hej, ha! Szumi stary bór, a my za nim wtór chylimy kornie głowy
Niech do tańca huczą nam sowy i cały leśny dwór!

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zuchy”