Kolonia Zuchowa.

Wydział Zuchowy zuchy.zhp.pl
pluszowy_krooliczek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pluszowy_krooliczek » 18 sty 2006, 19:38

Choć jeszcz mróz trzaska za oknem w mojej głowie juz wakacje. Niestety jestem młodą gromadową, a w moim hufcu nie jest organizowana ( i nie była od wielu lat) Kolonia Zuchowa prawdziwego zdarzenia. Więc mam zapytanie do Was doswiadczeni Zuchmistrze, czy przygarnelibyście mnie i moją gormadę na kolonię, gdzieś w środku Polski? Najlepiej w niezbyt dużej odległosci od rodzinnych mazur.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc. Pozdrawiam, już, wakacyjnie.
pwd. Marta "królik" Kozicz

"Kto wiele przebywa z dziećmi, odkryje, że żaden nasz czyn nie pozostaje u nich bez oddźwięku." Johann Wolfgang Goethe

Paszczurka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Paszczurka » 21 sty 2006, 19:21

a no i wiec wlasnie. ja musze podac rodzicom przyblizony termin juz teraz bo do konca lutego maja sie zadeklarowac co do urlopow. od poniedzialku zatem robimy kolonie :)
Monika Sadowska
drużynowa 166 WWGZ "Biały Żagiel"

pluszowy_krooliczek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pluszowy_krooliczek » 22 sty 2006, 13:15

Paszuczureczko, a robiliście już taką kolonijkę?

"Kto wiele przebywa z dziećmi, odkryje, że żaden nasz czyn nie pozostaje u nich bez oddźwięku." Johann Wolfgang Goethe

Paszczurka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Paszczurka » 26 sty 2006, 15:46

wiesz co? jak narazie ja ze swoja gromadka pracuje d3wa lata w zeszlym roku bylismy na jednej z hufcowych kolonii jednak w tym roku postanowilismy poszalec. W koncu mam przybocznego w stopniu phm :) i chciaz ja jestem absolutnie gola jesli chodzi o stopien instruktorski to wierze ze wspolnymi silami damy rade :) jak juz bede wiedziala cos wiecej to Ci wysle mailika ok?
Monika Sadowska

byolo
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: byolo » 30 sty 2006, 10:33

Widzę, że nabór rozpoczęty:)
Aleksander Gogół
przyboczny 166 WWGZ Biały Żagiel im. Marco Polo

Paszczurka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Paszczurka » 30 sty 2006, 22:45

dobra to ja zabieram swoje foremki i zmykam do innej piaskownicy

sie dogadujcie sami :P
Monika Sadowska

Madzia
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Madzia » 09 lut 2006, 13:16

Widzę, że nie tylko my szukamy :)
Tyle, ze nas pewnie 50 się nie uzbiera. Jesli miałabyś jakieś ciekawe miejsca, daj mi, proszę, znać. Też chcielibyśmy pojechac w tym roku na kolonię zuchową. Ale taką z prawdziwego zdarzenia!
Miałam prosić o pomoc i pytać dopiero na początku marca, w czasie warsztatów, ale może do tego czasu juz będziemy coś wiedzieć :)
PS. Jest taka jedna superstanica na Mazurach. Jest niesamowicie, ale ja z zuchami nie chciałabym tam raczej pojechać. Bo warunki... :) Jakbyś chciała coś więcej wiedzieć o niej wiedzieć to chętnie Ci podam szczegóły, ale to może już na gg? :) Kiedyś tam jeździłam na obozy z moją drużynką. Wtedy też były troszkę zuchów. I z tego co pamiętam to były zadowolone :)
pwd. Magdalena Grochala

dh edek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dh edek » 12 kwie 2006, 09:17

Przemyślę sprawę, lecz nic nie obiecuję. Mamy mało chętnych na drugi turnus (24 VII÷16 VIII) w Nartach k/ Jedwabna na trasie Szczytno - Nidzica. Blisko i tanio. Jeszcze się odezwę. Napisz ile osób wyjechałoby na kolonię? Czy chcecie samodzielny podobóz czy z moimi zuchami? Ja jadę z drugą gromadą, lecz każdą możliwość można rozpatrzyć. Dh Edek

dh edek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dh edek » 12 kwie 2006, 09:21

Możesz pisać na mój meil: edward rozycki@international.gc.ca
dh Edek

dh edek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dh edek » 12 kwie 2006, 09:22

Mała poprawka - kropka po imieniu: edward.rozycki@international.gc.ca

pluszowy_krooliczek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pluszowy_krooliczek » 23 kwie 2006, 09:18

dh Edku dziękuję bardzo za okazaną chęć pomocy, ale już jest ustalone, że jedziemy z Paszczurką i Olem ( czyli z 166 WWGZ "Biały Żagiel"). Jeszcze raz dziękuję ;) i życzę Tobie w wszystkim innych pięknych, pozytywnych, kształcących i radosnych kolonii zuchowych.

dh edek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dh edek » 24 kwie 2006, 06:59

No, szkoda. Właśnie wczoraj omówiliśmy sprawę i określiliśmy dwie opcje. Jako kolonia samodzielna lub w połączeniu z nami. Jeśli by ktoś chciał reflektować to podaję namiary;
Kolonia > Narty k/jedwabna na trasie Szczytno - Nidzica, obrzędowość > słowiańska na bazie komiksów o Kajku i Kokoszu, termin > 24 VII ÷ 16 VIII, wycieczka > ze względu na dużą odległość do Biskupina wybieramy

byolo
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: byolo » 19 maja 2006, 13:28

Generalnie to zrobiło nam się miejsce na kolonii, więc chętnie zabierzemy ze sobą jeszcze jedną gromadę zuchową. Więc razem z Paszczurką i Królikiem serdecznie zapraszam na kolonię do Jarosławca. olo@4zywioly.pl
Aleksander Gogół
przyboczny 166 WWGZ Biały Żagiel im. Marco Polo

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zuchy”