odzyskiwanie hasła

Elektroniczny System Harcerskich Danych
ODPOWIEDZ
czacza
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: czacza » 19 kwie 2012, 10:46

Taka mała sugestia. Jako użytkownik ESHD od kilku miesięcy nachodzi mnie taka mała refleksja, że łatwiej dostać się do mojej prywatnej czy firmowej bankowości elektronicznej niż do ewidencji ZHP. Tak więc jeśli w jakiejś niedalekiej przyszłości dałoby się wprowadzi możliwość odzyskiwania hasła do ewidencji drużyny bez zawracania gitary w hufcu osobie odpowiedzialnej za system to byłoby dużo łatwiej i szybciej.

Jak dla mnie można by też ułatwić drużynowym życie, żeby nie trzeba było wymyślać co miesiąc nowego hasła i to jeszcze pięciu różnych z kolei. Tylko raz na kwartał, bo jak już pisałem łatwiej mi za coś zapłacić przez internet z mojego prywatnego konta bankowego niż dopisać nowego członka do drużyny.

Zresztą dziś nawet w hufcu nie są mi w stanie pomóc z hasłem bo moduł do generowania haseł jeszcze nie działa. A do jutra (20 kwietnia) jest termin sprawdzenia poprawności danych w systemie.
phm. Marcin Nowak HR
Drużynowy 18 Poznańskiej Drużyny Harcerskiej męskiej
z-ca kom. I Szczepu DHiZ
z-ca prze. Komisji Rewizyjnej Hufca Poznań-Wilda

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 24 kwie 2012, 15:35

Druhu, to nie my narzucamy takie obostrzenia... one są narzucone na tego typu systemy przez władzę wyższą i nie mam tu na myśli naszych władz.

Kto druhowi nawciskał kitów, że moduł do generowania haseł nie działa? Po drugie, jeśli licznik użycia hasła został przekroczony, to nie trzeba zaraz go generować, można je zresetować.
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Ewidencja”