Testowanie projektu

Wydział Programowy
Zablokowany
Nikt_name

Post autor: Nikt_name » 03 lis 2003, 20:46

Nie znajdziesz książkowej definicji, ponieważ jest to związek frazeologiczny luźny, a takich się w słownikach nie definiuje (bo nie ma po co, to po prostu zwykła suma znaczeń słów wchodzących w skład frazeologizmu). Związek międzyludzki to relacja zachodząca między osobnikami gatunku homo sapiens. Tyle. Jeśli koniecznie chcesz sięgać po słownik, to sprawdź definicję rzeczownika związek i przymiotnika międzyludzki.

--
Igor Kuranda HO
Szczep 7 Wieluńskich Drużyn Harcerskich

Kaśka

Post autor: Kaśka » 04 lis 2003, 09:58

Drodzy Druhowie,
Wiem, że nie muszę nic pisać, na pewno sami wiecie, że poziom tych wypowiedzi jest przynajmniej niezadowalający. Może przejdźmy do konstruktywnych wypowiedzi.
pozdrawiam
katarzyna Krawczyk

--
hm. Katarzyna Krawczyk
Harcerska Szkoła Ratownictwa
Wydział Programowy GK ZHP

Nikt_name

Post autor: Nikt_name » 04 lis 2003, 14:47

Nie znajdziesz książkowej definicji, ponieważ jest to związek frazeologiczny luźny, a takich się w słownikach nie definiuje (bo nie ma po co, to po prostu zwykła suma znaczeń słów wchodzących w skład frazeologizmu). Związek międzyludzki to relacja zachodząca między osobnikami gatunku homo sapiens. Tyle. Jeśli koniecznie chcesz sięgać po słownik, to sprawdź definicję rzeczownika związek i przymiotnika międzyludzki.

--
Igor Kuranda HO

Rafal
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Rafal » 04 lis 2003, 19:27

GK ma do końca grudnia przedłożyć RN sprawozdanie z monitorowania funkcjonowania projektu.
- - - - - -

Moim zdaniem, jezeli takie narzedzie jak projekt zostało wprowadzone do ZHP od września, to jak druh myśli, jaki efekt przyniesie monitorowanie projektu w październiku czy w listopadzie?

Ja zrozumiałem, że do grudnia powstanie projekt monitorowania, analizowania projektu, a jakies materiały do analizy tego jak funkcjonuje projekt bedą możliwe do uzyskania w przynajmniej pół roku funkcjonowania projektu.

- - - - - - -
Połowa czasu już minęła, a Wy ciągle nie nawiązaliście kontaktu z dołem.
- - - - - - -

A gdzie jest dół a gdzie góra? Ja jestem instruktorem GK i jednocześnie pracuję w druzynie i jestem członkiem komendy hufca. W GK sa instruktorzy, którzy są drużynowymi (jak Rysio Polaszewski), komendantami szczepów (jak Piotrek Kowalski), komendantami hufców (jak do niedawna Agnieszka Gan).

Wiec kto Druha zdaniem oderwał się od tych "dołów" - drużynowi? komendanci szczepów? hufców?

Trochę mnie denerwuje to rozdzielenie na MY i ONI. Wydaje mi sie, że służy on tylko tym, którzy nie potrafią sie jednoczyć w pracy wobec czegoś a jedynie w opozycji do czegoś.

Rafal Klepacz
Hufiec ZHP Radom - miasto
Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni

Kaśka

Post autor: Kaśka » 04 lis 2003, 20:20

Drodzy Druhowie,
Wiem, że nie muszę nic pisać, na pewno sami wiecie, że poziom tych wypowiedzi jest przynajmniej niezadowalający. Może przejdźmy do konstruktywnych wypowiedzi.
pozdrawiam
katarzyna Krawczyk

--
hm. Katarzyna Krawczyk
Harcerska Szkoła Ratownictwa
Wydział Programowy GK ZHP

Nikt_name

Post autor: Nikt_name » 04 lis 2003, 21:33

--
Igor Kuranda HO

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 04 lis 2003, 22:52

Igor, zalicz sobie na Haera samokrytycyzm w ramach doskonaleia charakteru. Poważnie.
/Przewodniczący Komisji HR/

[Edytowany przez StaryWilk dnia 04.11.2003 o 22:53 ]

Nikt_name

Post autor: Nikt_name » 06 lis 2003, 16:27

--
Igor Kuranda HO

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”