Kapelan komendantem hufca

Wydział Programowy
StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 09 lis 2003, 18:05

Ano mógłby, gdyby do swego powołania kapłańskiego dołączył instruktorskie. Ale mógłby poprzestać...na fiolecie. :-)). Jesli tylko chce.
Co do instr. działacza, brązowa podkł. i lilijka, to po prostu byłby stopień dla instr. w rezerwie, chcesz działać czynnie, a nie...przy orderach i na defiladach /niestety/, wracasz do swego czynnego stopnia. Wiem , ze jestem trochę złośliwym Wilkem, ale noszę się szaro i nie przepadam za ....kombatanctwem harcerskim. Pwd, phm i hm powinny być stopniami "liniowymi" a nie odznaczeniami nad rzędami brzęczących medali. Wiem, że to jest temat na osobny wątek. Można go założyć.

Molcia

Post autor: Molcia » 11 lis 2003, 18:26

Mysle, ze taki problem moze byc spowodowany mowieniem na "ty" do kadry. Poprostu czasami mlodsi harcerze nie znaja granicy, tego co im wolno, a czego nie. Prowadzi to do wielu nieporozumien,moze tez byc powodem malego zachwiania autorytetow.A mysle, ze starsi dla mlodszych autorytetami jednak byc powinni!

--
Życie jest piękne:)

Boodzioo
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Boodzioo » 19 lip 2004, 00:12

Pozdrowienia dla Kapelana, który teraz właśnie obozuje w Kobylej Górze!

(Przepraszam z prywatną treść na ogólnym forum, mam nadzieje, że autor wątku nie będzie miał mi tego za złe, bo wątek już się w zasadzie wypalił…)

skaucik-kapelan
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: skaucik-kapelan » 30 cze 2006, 21:44

No tak jest juz 2006 rok więc uważam wątek za wyczerpany, choć mam już nowe doświadczenia w tym zakresie. Moderatora prosze o zamknięcie wątku.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”