Konkurs BRATERSTWO NA CO DZIEń

Wydział Programowy
Zablokowany
hanuka
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: hanuka » 06 wrz 2003, 17:57

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej Wydział Programowy GK ogłosił na łamach Galerii foto.zhp.org.pl konkurs fotograficzny.

Oto 11. punkt Regulaminu Konkursu:
"Do 1.09.2003 Organizator Konkursu przekaże każdemu autorowi zdjęcia wyróżnionego w Eliminacjach 36-klatkowy film fotograficzny do wykonania serii zdjęć związanych z tematem Konkursu."

Otóż moje zdjęcie przebrnęło przez Eliminacje, niniejszym zostałem zakwalifikowany do dalszej części Konkursu. A filmu jak nie widziałem na oczy tak nie widzę nadal.

Daty podane w regulamine powinny być zarówno dla organizatorów jak i uczestników wiążące. Ktoś mógł np. zaplanować sobie serię zdjęć związanych z tematem konkursu na początek września, a w takim przypadku otrzymanie filmu jest rzeczą konieczną do wykonania pracy. A niedotrzymanie terminów może być podstawą do podważenia wyników konkursu, czego byśmy przecież nie chcieli.

Nie chcę, żeby znowu wyszło, że się czepiam, ale jako użytkownik galerii, zgłaszając swoje zdjęcie do konkursu jednocześnie wyraziłem zgodę na zaproponowany przez organizatorów regulamin. Tym samym mam wszelkie podstawy, aby oczekiwać od organizatorów, by go również przestregali.

Po prostu szanujmy się wzajemnie.

Wiesiek Romanowski phm.
Instruktor HSR
http://konieckropka.art.pl

Kaśka

Post autor: Kaśka » 08 wrz 2003, 13:03

Drodzy Druhowie,
Wiem, że nie muszę nic pisać, na pewno sami wiecie, że poziom tych wypowiedzi jest przynajmniej niezadowalający. Może przejdźmy do konstruktywnych wypowiedzi.
pozdrawiam
katarzyna Krawczyk

--
hm. Katarzyna Krawczyk
Harcerska Szkoła Ratownictwa
Wydział Programowy GK ZHP

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”