Pytania

Wydział Programowy
Zablokowany
KubaM
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: KubaM » 14 sty 2007, 22:54

Po pierwsze, to popracuj nad ortografią. :)
Po drugie, zdjęcia nie oddają nigdy całokształtu żadnej organizacji... są tylko wycinkiem całości. A poza tym ja mam inne zadnie w tym temacie niż Ty.
Po trzecie, nie, nie jesteś za młody, ani za stary. Każdy wiek, tak do 18-stki (według mnie), jest dobry. :)
Po czwarte, nikt Ci nie będzie kazał jeździć na obozy, to tylko Twój wybór! Chcesz to jedziesz, nie to Twoja strata. Jak ktoś karze jeździć, a ludzie nie chcą, tzn. że z jego obozami jest coś nie tak. ;)

Pozdrawiam. :)
"Ruch rodzi organizację, organizacja się rozrasta, kostnieje, tłamsi Ruch... Ruch porzuca organizację!"

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 15 sty 2007, 01:29

marijuz pisze:Tylko zastanawia mnie kilka żeczy np. zawsze kiedy oglądam jakieś galerie zhp to są tam ludzie dużo starsi odemnie. Ja mam 14 lat, czy nadaję się do zhp czy jestem za młody??
ciekawe spostrzeżenie w aspekcie wizerunku organizacji, która kieruje swój program do młodych ludzi.
KubaM pisze:zdjęcia nie oddają nigdy całokształtu żadnej organizacji... są tylko wycinkiem całości
nie, ale w tym przypadku powodują to, jak postrzegają nas nasi potencjalni członkowie.
w życiu też tylko szczęśliwcy i rzadko kiedy mogą sobie pozwolić na budownaie wizerunku na podstawie całokształtu. ale całokształt składa się z fragmentów. to jest istotne.
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

Wilczyca12
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Wilczyca12 » 15 sty 2007, 10:46

Jesli masz 14 lat, to idealny pion dla Ciebie to starszoharcerski (wiek 13 -16), takze jak widac, nie jestes za stary (smiesznie brzmi:P). Jesli chcesz zmienic przydzial, proponuje poszukac jakiejs fajnej druzyny staroszoharcerskiej w okolicy miejsca zmaieszkania (np. udac sie do danego Hufca ZHP, tam Cie napewno gdzies skieruja).

A co do obozu, to powiem szczerze ze faktycznie cos chyba nie tak jest, bo jesli Druzyna jest fajna to ludzie nie tylko chca jechac, ale strasznie kombinuja (np. pieniadze) i ogólnie to zawsze jest najlpesza frajda - oboz:).

To tyle, jesli cos moge pomoc:)

Pozdrawiam

Stary Wedrowiec
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Stary Wedrowiec » 15 sty 2007, 13:26

Jak drużyna jest zgrana... to nie tylko razem się jeździ na obozy czy na rajdy... ale na rożne wyjazdy... tak się rodzą przyjaźnie... które potrafią bardzo długo trwać po tym można poznać drużynę... przynajmniej takie jest moje zdanie
pwd. Piotr Winiarski ćw.
Drużynowy 21 KWDW Grot
Członek KH
Hufiec Pionki

cienik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cienik » 15 sty 2007, 20:10

OFFTOPIC
KubaM pisze:Po pierwsze, to popracuj nad ortografią. [..] Jak ktoś karze jeździć [..]
Nie chcę być paskudna, ale przyganiał kocioł garnkowi :P (jeśli słowo "karze" użyte było w znaczeniu "zmusza, nakazuje". Innego znaczenia się nie mogę dopatrzeć - "karze" w sensie "podlega sankcjom", antagonizm do "nagrody" nie pasuje ;) ).
/OFFTOPIC
pwd. Olga Gumieniak HO
47 LDW Widmo
Zespół ds. Wizerunku
Hufiec Lublin ZHP
http://zhp.lublin.pl

SeFer
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: SeFer » 19 sty 2007, 22:04

NIe musi sie odbywac na obozie- moje było dawno dawno temu ... 31 stycznia... o mało nie zamarzliśmy wszyscy razem(ach Ci wodniacy)
PRZEWODNIK GÓRSKI|MIęDZYNARODOWY PRZEWODNIK GÓRSKI UIMLA|SZKOLENIA LAWINOWE

Góra idzie do Ciebie??Nie jesteś Mahometem??... Uciekaj! To lawina!

Stary Wedrowiec
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Stary Wedrowiec » 19 sty 2007, 23:48

moje tez nie było na obozie... byl to pamiętny wrzesień... to jest zależne od kilku czynników od tego czy ktoś mógł być na obozie albo od obrzędowości drużyny (są takie drużyny, które tylko w określony dziej składają przyrzeczenie oczywiście nie wszyscy o tym wiedza mus być taki suproise) a tak naprawdę powinno być to uzależnione tylko i wyłącznie od tego czy ktoś swoja postawa harcerska zasłużył na krzyż
pwd. Piotr Winiarski ćw.
Drużynowy 21 KWDW Grot
Członek KH
Hufiec Pionki

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Program”